kiedy leci m jak miłość
Facebook/M jak Miłość
Paulina Musianek - 7 Maja 2019

Kiedy leci M jak miłość? Nie przegap premierowych odcinków

Kiedy leci M jak miłość? O której godzinie godzinie emitowane są odcinki serialu na TVP2? Nie pozwól, żeby ominął Cię twój ulubiony serial!

Kiedy leci M jak miłość?

Kiedy leci M jak miłość? Kultowy polski serial emitowany przez TVP2 już od 4 listopada 2000. Niemal 20 lat widzowie śledzą losy kilku pokoleń rodziny Mostowiaków z Grabiny, ich problemy, zmagania, sukcesy i porażki. Przez lata produkcji serialu aktorzy, tacy jak Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Cichopek czy Anna Mucha stali się ulubieńcami Polaków. Jakiś czas temu jednak zmieniono emisję premierowych odcinków. O której więc oglądać M jak miłość?

O której M jak miłość? Premierowe odcinki

Najnowsze odcinki M jak miłość można obejrzeć w TVP2 o godzinie 20:55 w poniedziałki i wtorki. Jeszcze w 2017 roku serial zaczynał się o 20.50, jednak gdy na antenie w te dni pojawiły się również Barwy Szczęścia, postanowiono przesunąć emisję M jak Miłość. Zmiana godziny jest niewielka, od tego czasu nie zanotowano spadku poziomu oglądalności serialu o rodzinie Mostowiaków i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie serial miał zniknąć z programu telewizyjnego.

M jak miłość online

Serial M jak miłość można oglądać nie tylko na antenie telewizyjnej "Dwójki". Widzowie, którzy nie mogą obejrzeć go premierowo w telewizji, bez problemu najnowsze odcinki znajdą w sieci. TVP prowadzi własną platformę telewizji internetowej na żądanie VOD TVP, gdzie systematyczne pojawią się nie tylko odcinki M jak miłość, ale również innych programów i seriali Telewizji Polskiej, jak np. Szansa na sukces, Za marzenia, Rodzinka.pl czy Dance, dance, dance.

Najnowszy odcinek M jak miłość

W 1442 odcinku "M jak miłość" policjant Rafał (Jakub Kucner) wyda rozkaz pojmania swojego ojca, który miał porwać Basię (Maja Wudkiewicz) i zabić Roberta (FIlip Gurłacz). Rafał zadręcza się oskarżeniami wysnutymi przeciwko jego ojcu tak bardzo, że zastanawia się nad wyjazdem z Grabiny. Najnowszy odcinek będzie można obejrzeć w TVP2 w poniedziałek 13.05.2019 o godzinie 20.55 oraz po premierze w serwisie VOD TVP.

Źródło: Superseriale

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News