Kiedy leci Agent Gwiazdy? Najnowsze odcinki

Kiedy leci Agent Gwiazdy? Najnowsze odcinki Źródło: YouTube/tvnpl

Kiedy leci Agent Gwiazdy? Podajemy terminy i godziny emisji nowych odcinków popularnego reality show.

Kiedy leci Agent Gwiazdy? Reality show, które kiedyś znane było po prostu jako „Agent”, wróciło na antenę w 2016 roku, lecz tym razem udział w nim biorą wyłącznie celebryci. Obecnie trwa czwarty sezon reality show ze znanymi osobistościami, a każda seria cieszy się gigantyczną popularnością. 

W programie celebryci wyjeżdżają wspólnie w egzotyczne miejsce, gdzie muszą wykonywać różnego rodzaju zadania. Za ich poprawne ukończenie otrzymują nagrody pieniężne. W ekipie uczestników zostaje wybrany przez wydawcę agent, który ma za zadanie przeszkadzać gwiazdom w wykonywaniu zadań, nie dać się rozpoznać i tym samym zmniejszać wartość nagród wygrywanych przez uczestników.

Pod koniec dnia, po wykonaniu zadań organizowane jest spotkanie, na którym uczestnicy odpowiadają na pytania dotyczące agenta. Uczestnik, który udzieli najwięcej błędnych odpowiedzi, niestety musi pożegnać się w programem.

Kiedy zostaje ostatnich trzech uczestników, organizowany jest finał, w którym pozostali odpowiadają na 50 pytań dotyczących agenta. Na sam koniec na wieczornej kolacji ujawnia się agent i ogłaszane są wyniki programu.

Kiedy jest Agent Gwiazdy?

Najnowsze odcinki Agent Gwiazdy emitowane są na antenie TVN co środę o 21.30. Jest również możliwość obejrzenia zarówno najnowszych, jak i starych odcinków na platformie Player.pl. Aby jednak obejrzeć jakikolwiek epizod, trzeba obejrzeć kilka reklam lub wykupić pakiet premium.

W przypadku, gdy chcemy obejrzeć poprzednie odcinki w telewizji, pozostają nam powtórki w soboty o 14:25. Ponadto Polacy mieszkający w USA, Australii, Niemczech, Kanadzie, Francji lub Wielkiej Brytanii, mogą oglądać powtórki programu na kanale iTVN, skierowanym do Polonii.

Agent Gwiazdy - popularność

Program wystartował w 2000 roku na antenie TVN, ale nie brały w nim udziału gwiazdy, tylko przeciętni uczestnicy wylosowani na drodze castingu. W 2016 roku program wrócił na antenę, ale już w wersji „Agent - Gwiazdy". W obecnym formacie emitowany jest już czwarty sezon programu, a jego popularność wciąż nie słabnie. Od drugiej serii  istnieje możliwość oglądania rozszerzony odcinków specjalnych na platformie Player.pl.

Średnia oglądalność pierwszej edycji "Agent - Gwiazdy" z 2016 sięgnęła poziomu 1,7 miliona widzów. Średnia oglądalność ostatniego trzeciego sezonu z 2018 roku wynosi 1,2 miliona widzów.

Źródło: wikipedia.org

Następny artykuł
TVN
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News