Dagmara Kaźmierska przerwała milczenie o 9. sezonie "Królowych Życia". Widzowie nie mogli się spodziewać

Dagmara Kaźmierska przerwała milczenie o 9. sezonie "Królowych Życia". Widzowie nie mogli się spodziewać Źródło: instagram.com queen_of_life_77

Kiedy 9. sezon "Królowych życia"? Najwięksi sympatycy programu od kilku tygodni zadają sobie to pytanie, dociekając odpowiedzi od samej produkcji. Wciąż nie było jednak pewne, kiedy i czy w ogóle stacja wyemituje kolejny sezon. Teraz wszystko stało się jasne - Dagmara Kaźmierska przerwała milczenie.

Kiedy 9. sezon "Królowych życia"? Fani show nieprzerwanie doszukują się odpowiedzi na najbardziej trapiące ich pytanie. Wśród internautów pojawiły się nawet obawy związane z tym, że stacja TTV nie zdecyduje się na kolejny sezon. Zaciekawienie z każdym dniem rośnie coraz bardziej, ale odpowiedź, przynajmniej dotychczas, nie była znana. W końcu najbarwniejsza postać całego programu postanowiła wyjawić prawdę, jakiej widzowie zupełnie się nie spodziewali.

Kiedy 9. sezon "Królowych życia"? Dagmara Kaźmierska nie pozostawiła złudzeń 

Nie da się ukryć, że "Królowe życia" skradły serca widzów TTV, którzy nieustannie domagają się kolejnych sezonów. Sympatycy szybko wytypowali swoich ulubieńców, dlatego teraz nie wyobrażają sobie nie podziwiać ich na szklanym ekranie. Fanom programu bardzo podoba się obserwowanie życia bohaterów, pełnego blichtru, przepychu, a często nawet beztroski. Nic więc dziwnego, że jeszcze przed końcem 8. sezonu widzowie dopytywali, czy i kiedy stacja wyemituje kolejny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy naszedł czas ostatniego odcinka wieńczącego 8. sezon sieć została zasypana pytaniami o 9. odsłonę. Przez pewien czas produkcja i bohaterowie milczeli, aż w końcu na zabranie głosu zdecydowała się Dagmara Kaźmierska, niewątpliwa ulubienica wszystkich widzów. Publikując na swoim Instagramie fragment odcinka, z radością obwieściła obserwatorom, że 9. sezon dojdzie do skutku, a na antenie pojawi się już we wrześniu. 

- Kulawa, czy nie kulawa, hajs się musi zgadzać. Jesteśmy z Wami już od września z nowym sezonem. Udanej niedzieli Kochani - napisała kilka dni temu na swoim instagramowym profilu Dagmara Kaźmierska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pękła porażająca bariera, niedawno jeszcze nikt by nie uwierzył. Wyjątkowo smutne dane Ministerstwa Zdrowia
2
. Minister Zdrowia potwierdził kolejne znoszenia obostrzeń. Takiej decyzji nikt nie spodziewał się tak szybko

Internauci nie byli w stanie ukryć swojego zaskoczenia po takiej informacji. Sympatycy Dagmary ochoczo wyrażali swoją radość pod postem, deklarując przy tym, że już nie mogą doczekać się nowego sezonu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze dawali mu zaledwie 2% szans na przeżycie. Niemowlak zaskoczył jednak wszystkich
  2. Piotr Żyła nie zarabia wyłącznie na skokach narciarskich. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić Justyna Żyła
  3. Nagranie z ukrytej kamery ujawniło prawdę. Policjantki zatrzymały go za brak maseczki, skandaliczne, czego się dopuściły
  4. Porażające odkrycie w Auschwitz. W kominie znaleźli ukryty schowek, zawartość wywołuje ciarki na plecach
  5. Chłopiec błąkał się w środku nocy. Gdy zapytali go o rodziców, porażająca prawda wyszła na jaw
  6. Pozbywanie się obierek po ziemniakach jest wielką stratą. Możesz je cudownie wykorzystać

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News