Kibice są oburzeni, a nawet można powiedzieć, że szaleją ze złości. W związku z tą sytuacją cały Internet aż huczy. W publicznych mediach nie ma bowiem miejsca dla meczu Polskiej Reprezentacji Narodowej. Nie wtedy, kiedy jest miesięcznica smoleńska.

10 listopada reprezentacja naszego kraju rozegra na Stadionie Narodowym mecz towarzyski z Urugwajem. Będzie to mecz znaczący nie tylko przez występ Roberta Lewandowskiego, największej gwiazdy polskiej reprezentacji.

W tym dniu swój pożegnalny mecz w drużynie narodowej zagra Artur Boruc. Chociaż bramkarz od dawna nie gra w reprezentacji regularnie, jest jednak niezwykle ważny dla całej historii polskiej piłki.

Lewandowski tylko podczas „wejść”

Tymczasem Polskie Radio, które zwykle nadaje transmisje meczów z komentarzem, tym razem będzie je puszcza tylko podczas „wejść”. Co to znaczy podczas „wejść”? Jeśli trwa długa audycja, w której czasie są momenty, kiedy się nic nie dzieje, można w tym czasie puścić inną audycję – na przykład pilną wiadomość z ostatniej chwili. Tak będzie traktowany mecz polskiej reprezentacji.

Cóż jest zatem ważniejsze od niego? Nieoficjalnie mówi się, że o wiele istotniejsza dla szefostwa publicznej rozgłośni jest miesięcznica smoleńska z udziałem najwyższych władz partyjnych.

Samo Polskie Radio nie potwierdza tej informacji. Biuro prasowe PR wyjaśnia, że transmitowany będzie następny mecz towarzyski – z Meksymiem. Jego prestiż jest jednak znacznie mniejszy. Prawie na pewno nie zagra tam Lewandowski, nie będzie tam też pożegnania ważnego dla Polski bramkarza.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]


Tak upamiętnia się Smoleńsk - znane pomniki w Polsce i na świecie [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również