Kibice Legii wybrani najlepszymi na świecie. To nie jedyni Polacy w pierwszej dziesiątce (ZDJĘCIA)

Kibice Legii wybrani najlepszymi na świecie. To nie jedyni Polacy w pierwszej dziesiątce (ZDJĘCIA) Źródło:

Kibice Legii Warszawa zostali uznani za najlepszych na świecie. Ranking jak co roku sporządził prestiżowy w środowisku kibiców serwis "Ultras World". Co ciekawe, w pierwszej dziesiątce znaleźli się również fani Lecha Poznań.

Kibice stołecznego klubu zostali docenieni między innymi za drobiazgowe i efektowne oprawy pojawiające się na trybunach podczas meczy Legii. Fani warszawskiej drużyny zwyciężyli w rankingu, mimo iż zdarzyło się im kilka wpadek, z których jedna zakończyła się zamknięciem stadionu na mecz z Realem Madryt.

Kibice Legii zdeklasowali jednak konkurencję w związku z fenomenalnymi oprawami docenianymi na całym świecie. Doceniono również fetę fanów na starówce w stolicy. Dziewiąte miejsce w zestawieniu przypadło zaś kibicom Lecha Poznań.

W dziesiątce najlepszych znaleźli się fani klubów z Polski, Serbii, Kolumbii, Maroka, Rosji, Szwecji, Francji i Argentyny.

Poniżej dziesiątka najlepszych:

Legia Warszawa (Polska) Crvena Zvezda Belgrad (Serbia) Atletico Nacional (Kolumbia) Ittihad Riadi Tanger (Maroko) Zenit Saint Petersburg (Rosja) AIK Stockholm (Szwecja) Hammarby (Szwecja) Saint Etienne (Francja) Lech Poznań (Polska) Rosario Central (Argentyna)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News