Sensacyjne słowa Khalidova po klęsce na KSW!

Sensacyjne słowa Khalidova po klęsce na KSW! Źródło:

Mamed Khalidov odniósł bolesną porażkę na gali KSW 42. Tomasz Narkun w perfekcyjny sposób pokonał wieloletniego mistrza. Nie pomogło olbrzymie doświadczenie oraz wielkie umiejętności. Komentatorzy podkreślają. "Umarł król, niech żyje król!". Ekspertów najbardziej zadziwiły jednak słowa Khalidova po walce. 

Mamed Khalidov i Tomasz Narkun na KSW

Genialny wojownik, o wielkim doświadczeniu i cenionych na całym świecie umiejętnościach w końcu musiał uznać wyższość rywala. Tomasz Narkun w sprytny sposób pokonał pochodzącego z Czeczenii Mameda, dla którego była to bardzo bolesna klęska. Zobacz także: Widzów zamurowało. Dziennikarka Polsatu w 60 sekund udusiła przeciwniczkę W Łodzi doszło do prawdziwej sensacji. Mamed Khalidov nie wytrzymał nawet całej walki i musiał poddać się na oczach widowni. Był to efekt genialnego duszenia autorstwa Tomasza Narkuna. Widowiskowe starcie zakończyło się w trzeciej rundzie zmagań wojowników. Niewątpliwie była to jedna z najtrudniejszych walk w całej karierze Khalidova, który musiał uznać wyższość rywala. Tomasz Narkun jest nie tylko przebiegłym wojownikiem, ale przede wszystkim dysponuje niesamowitą siłą. Khalidov dzielnie walczył, udało mu się kilka ciekawych kombinacji. Jednakże, dał się oszukać i w trzeciej rundzie doszło do konfrontacji w parterze. Tomasz Narkun sięgnął po duszenie trójkątne, które okazało się strzałem w dziesiątkę.

Komentarz Khalidova po walce

Zwykle po głośnych klęskach przegrani nie są zbyt skorzy do przyznania, iż była to uczciwa konfrontacja. Nieustannie zasłaniają się stronniczością arbitrów lub tajemniczymi kontuzjami. Khalidov jednak zachował się jak człowiek z klasą. Mocno zadziwił jednak ekspertów i widzów. Po gali KSW 42 powiedział, że... cieszy się z porażki. - Nareszcie przegrałem! Jak ja się cieszę! Nareszcie! Tomasz zrobił to perfekcyjnie, oszukał mnie. Chciałem przyjąć kilka ciosów, ale potem zeszliśmy do parteru i przegrałem - powiedział Chalidow po przegranej bitwie w rozmowie z Mateuszem Borkiem. Nie wiadomo dokładnie dlaczego Khalidov cieszy się z porażki. Być może od dłuższego czasu myślał o zakończeniu kariery, a porażka w starciu z Narkunem pozwoli mu podjąć tę trudną decyzję. Zobacz także: Słynny gwiazdor Polsatu przed sądem. Grozi mu 8 lat więzienia Źródło: Gala KSW
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News