Dudowie przyłapani w KFC! Zaczęli się kłócić z ludźmi

Dudowie przyłapani w KFC! Zaczęli się kłócić z ludźmi

Polska para prezydencka stara się być "blisko ludzi", co pokazali już nie raz. Niedawno bardzo głośno było o słynnym tańcu Andrzeja Dudy w Lednicy. Ostatni wywiad z projektantką Agaty Dudy również ukazał jej skromną naturę. Tym razem najważniejsza para w Polsce wybrała się do KFC. Jednak nie wszyscy byli tym faktem zachwyceni.

Andrzej Duda, tańcząc podczas Spotkań Młodych Lednica, zyskał zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Niektórzy twierdzą, że takie zachowanie ociepla jego wizerunek. Inni zarzucają, że taniec był "kiczowaty" i tylko ośmieszył naszego prezydenta na arenie międzynarodowej. Tym razem para prezydencka wybrała się zjeść coś w KFC. Całe wydarzenie zostało nagrane telefonem i opublikowane w internecie. Ciekawy wybór restauracji zaskoczył pracowników, którzy nie spodziewali się tego wieczoru obsługiwać tak dostojnych gości, a także klientów, którzy nie mogli oprzeć się opryskliwym komentarzom.

Duda w KFC odpowiada na zarzuty klientki

Niestety, nawet podczas zamawiania posiłku para prezydencka nie może mieć chwili spokoju. Sprawy polityczne mieszają się z ich życiem prywatnym. Jedna z klientek w KFC postanowiła domagać się o sprawiedliwość od prezydenta: - Mogę spytać dlaczego pan łamie konstytucję? - spytała dwukrotnie z wyrzutem klientka, mimo prośby ochroniarza pary prezydenckiej, by ta "nie przeszkadzała".

Agata Duda nie boi się konfrontacji

Agata Duda odważyła się jednak odpowiedzieć na zarzuty. Zapytała, o jakie łamanie konstytucji jej konkretnie chodzi i które punkty są konkretnie łamane. Do rozmowy włączył się także prezydent, choć wyraźnie bardziej zdenerwowany niż Pierwsza Dama. W swoich zarzutach klientka przytaczała między innymi "sprawy sądowe", nie wpuszczanie ludzi do sejmu oraz zmiany w KRS. Andrzej Duda starał się wyjaśnić, że te rzeczy są regulowane przez regulamin sądowy, a nie konstytucje. Jednak klientka nie dawała dojść do słowa i ostatecznie para prezydencka musiała szybko udać się do wyjścia. - Rozumiem, że nie może się pani pogodzić z tym, kto wygrał wybory - skwitował na odchodne prezydent.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Agata Duda? Prawda wryje was w ziemię
  2. Świat kina w żałobie. Nie żyje ikona aktorstwa
  3. Ile lat ma Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News