Eksplozja w KFC wstrząsnęła całym miastem. Mamy nagranie!

Eksplozja w KFC wstrząsnęła całym miastem. Mamy nagranie! Źródło: YouTube/WFMY News 2

KFC nagle eksplodował - zostały z niego dosłownie gruzy. Potężny wybuch miał miejsce przy głównej ulicy miasta, gdzie zazwyczaj panuje bardzo duży ruch. Eksplozja zniszczyła nawet sąsiednie budynki.

KFC w amerykańskiej miejscowości Eden w Karolinie Północnej stał przy głównej ulicy miasta. Niemalże cały czas panuje tam spory ruch - roztrzęsieni mieszkańcy wspominali potem, że byli na miejscu jeszcze na krótki czas, zanim potężny wybuch wstrząsnął miastem. Eksplozja naprawdę była potężna - do tego stopnia, że ucierpiały nawet budynki stojące naprzeciw restauracji. 

KFC eksplodowało. Wybuchł wstrząsnął miastem

Z budynku nic nie zostało. Wybuch, którego siłę dało się odczuć w dalszych rejonach Edenu, zniszczył restaurację doszczętnie. Tam, gdzie przed chwilą stał popularny fast food, po sekundzie ostała się tylko sterta gruzu. Na szczęście doszło do tego już po zamknięciu restauracji, a cudownym zrządzeniem losu, na chodniku nie było żadnych przechodniów. 

KFC zamknięto 2 godziny przed wybuchem. Co ciekawe, jeden z pracowników miał powiedzieć kierownikowi, że czuje niepokojący zapach gazu. Prócz doszczętnego zniszczenia lokalu, doszło do zniszczeń budynków stojących nieopodal - siła wybuchu wybiła okna ulokowanej po sąsiedzku pizzerii.

Lokal rozpadł się w sekundę. Jest nagranie

Trwa postępowanie policji, mające ustalić dokładne okoliczności eksplozji. Służby nie mają jeszcze pewności, jakie były jego przyczyny. Nie przesądzają o prawdziwości żadnej teorii, choć najbardziej prawdopodobny jest, jak podaje National Public Radio, wybuch gazu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skłania do tego zeznanie jednego z pracowników, który na chwilę przed końcem pracy zgłosił swoje podejrzenie, że w lokalu ulatnia się gaz. Kierownik zmiany miał odciąć dopływ gazu, lecz nie wiadomo, czy tak się stało. Wiadomo jednak, że wcześniej nikt nie zgłaszał żadnych problemów z siecią gazową w lokalu. Teraz śledczy przeszukują pozostałości budynku, by znaleźć trop prowadzący do jednoznacznego wyjaśnienia okoliczności wybuchu.

Zastępca komendanta policji w Eden, Clint Simpson, potwierdza, że nie ma żadnych ofiar eksplozji, nikt nie został też ranny. W sieci natychmiast pojawiło się nagranie momentu wybuchu. Eksplozja została uwieczniona przez kamerę monitoringu umieszczonej na stojącej naprzeciw KFC aptece i wygląda przerażająco. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Z ostatniej chwili: Jest nagranie, na którym znajduje się Dawidek
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: O2

Następny artykuł
KFC
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News