Otworzyła kubełek z KFC i od razu zrobiło jej się niedobrze. Wyciągnęła telefon i zrobiła zdjęcie, teraz ostrzega

Otworzyła kubełek z KFC i od razu zrobiło jej się niedobrze. Wyciągnęła telefon i zrobiła zdjęcie, teraz ostrzega Źródło: Wikimedia Commons Amin CC4.0

Kobieta w ciąży zamówiła z KFC kubełek do domu. Był to pierwszy raz, od kiedy tylko skończyła się kwarantanna, kiedy mogła zjeść coś z fast-fooda. Spróbowała zaledwie kawałek po czym, gdy zobaczyła, co zjadła, od razu pobiegła do toalety. Jej matka, która przy tym była, wyciągnęła niesmaczne znalezisko ze środka i od razu zrobiła zdjęcia. Sprawa trafiła bezpośrednio do sieci KFC.

Kubełek z KFC zamówiła będąca w piątym miesiącu ciąży 22-letnia Nicole ze Stretford (Anglia). Jak sama przyznała, od dłuższego czasu "chodził za nią" kurczak z popularnej sieci fast-foodów, ale kwarantanna uniemożliwiała zamówienie. Gdy w końcu natrafiła się okazja, w kubełku znalazła coś, po czym już nigdy więcej nie tknie mięsa.

Kobieta znalazła w kubełku KFC coś, od czego zrobiło jej się niedobrze

Dostawa z wyczekiwanym kubełkiem dotarła z Trafford Retail Park 30 maja. Kobieta długo jednak się nie nacieszyła jedzeniem. Ledwo zaczęła jeść, gdy w mięsie znalazła się kawałek tkanki, który wyglądał na mózg bądź nerki. Tego jednak nie udało się ustalić, bo jedzenie po sfotografowaniu wylądowało w koszu. Kobieta obawiała się o swoje zdrowie, szczególnie że była w ciąży.

- Od tej chwili zjadłam tylko dwa biszkopty i jabłko, na samą myśl o jedzeniu robi mi się nie dobrze. Nawet nie mogę gotować ani nic. [...] Wiem, że to niezdrowe dla mnie i dla dziecka, ale po prostu mam po tym traumę. Brzmi to, jakbym dramatyzowała, ale naprawdę byłam tym zniesmaczona. Nigdy więcej tam [do KFC - dop. red.] nie pójdę [...] nie sądzę, abym jeszcze kiedykolwiek była w stanie zjeść mięso - mówiła Nicole.

KFC odpowiedziało na zarzuty niezadowolonej klientki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matka 22-latki ze zdjęciami udała się do lokalu, żądając przeprosin, ale odesłano ją do głównego biura KFC. Sprawa w końcu dotarła do odpowiednich osób w sieci. Stwierdzono, że faktycznie, dostarczone jedzenie co prawda "nie było idealne", ale także, że takie rzeczy "zdarzają się", jeśli jedzenie przygotowywane jest ze świeżego mięsa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomość o nowotworze spadła jak grom z jasnego nieba. Katarzyna Dowbor nie mogła zareagować inaczej, pilnie przystąpiła do pomocy zrozpaczonej kobiecie
2. Bulwersujące nagranie obiegło internet. Policja potraktowała dziewczynkę gazem pieprzowym

Ponadto sama sieć stwierdziła, że odnaleziona tkanka w ich jedzeniu jest nieszkodliwa. Natomiast zaznaczono, że do takiej sytuacji "dojść nie powinno". Przeproszono klientkę nie tylko za incydent, ale także za czas zajmowania się sprawą. Wytłumaczono się tym, że przez pracę zdalną, wszelkie formalności przebiegają dłużej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Justyna Żyła znalazła sposób na zdobycia serca mężczyzny. Piotr pęknie z zazdrości, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)
  3. Tata Marcina Gortata przekazał smutną wiadomość. Współczujemy
  4. Znamy szczegóły nowego reżimu sanitarnego. W jednym miejscu będzie szczególnie trudno
  5. Wielu Polaków z zapartym tchem śledziło walkę o życie. Niestety, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz w poszukiwaniach 16-letniego Piotra
  6. Znalazł ogromne kurze jajko. Rozbił je i zobaczył niewiarygodną rzecz, jest nagranie

źródło: Mirror UK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News