Oskarżony o molestowanie znany aktor przerywa milczenie. Przerażające wyznanie

Oskarżony o molestowanie znany aktor przerywa milczenie. Przerażające wyznanie Źródło: screen/youtube/Eh, Canadian Gamer

Kevin Spacey to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy światowego kina. Miliony ludzi na świecie kojarzy go z roli Franka Underwooda, w ostatnim czasie jednak cały świat mówi o nim z zupełnie innego, strasznego powodu. Oskarżono go o molestowanie, a teraz zdecydował się na przerażające wyznanie. 

Kevin Spacey jest jednym z tych aktorów, o których z pełnym przekonaniem mówi się, iż zdobyli serca ludzi na całym świecie. Mężczyzna jest dwukrotnym zdobywcą Oscara, zajmuje się również reżyserią, jest producentem oraz komikiem. Często mówi się o nim, jako o jednym z najbardziej utalentowanych artystów na świecie, w ostatnim czasie jednak borykać się musi z bardzo poważnym problemem. Jakiś czas temu w jego kierunku padły szokujące oskarżenia o molestowanie, w wyniku których jego kariera przeżyła koszmarne załamanie. Teraz Kevin Spacey postanowił przerwać milczenie w tej sprawie, tak przerażających słów jednak z pewnością nikt się nie spodziewał.

Kevin Spacey oskarżony o molestowanie

Kevin Spacey przez długie lata cieszył się gigantyczną popularnością i uwielbieniem fanów, dla których był przedstawicielem wszystkich gwiazd Hollywood. Mężczyzna występował w wielu hitowych produkcjach, które zdobywały uznanie na całym świecie, jakiś czas temu jednak wszystko niespodziewanie uległo zmianie. Pewna prezenterka telewizyjna na fali głośnych skandali związanych z przerażającymi czynami, których miało się dopuszczać wielu amerykańskich artystów, wyznała na konferencji prasowej, że Kevin Spacey kupował alkohol jej 18-letniemu synowi, a dalej dojść miało do molestowania. Po tych słowach fani aktora oraz cała branża oszalała, nikt bowiem nie mógł w to uwierzyć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oskarżany aktor przerywa milczenie

Do tej pory Kevin Spacey milczał i bardzo uważnie starał się omijać wszystkich dziennikarzy i kamery. Nie chciał komentować sprawy, a media sugerowały, że najwyraźniej czeka na wyrok uniewinniający sądu, by nie musieć samemu brudzić się tą sprawą. W internecie pojawiło się jednak właśnie nagranie zatytułowane "LET ME BE FRANK", w którym aktor wciela się w postać granego przez siebie Franka Underwooda z hitowego serialu "House of Cards". - Pokazałem wam, do czego zdolni są ludzie, szokowałem swoją szczerością. Zaufaliście mi pomimo tego, że nie powinniście. Wiem, czego chcecie. Chcecie mnie z powrotem. Ale nie pospieszylibyście z oskarżeniami bez znajomości faktów, prawda? Pomimo wszystkiego, urazy, czołówek gazet, pomimo mojej własnej śmierci, czuję się zaskakująco dobrze i moja pewność siebie rośnie. Pewnego dnia poznacie całą prawdę. Nie widzieliście mnie umierającego, czyż nie? Pozory mogą mylić. Tęsknicie za mną? - mówił. Fani aktora są w szoku i nie do końca wiedzą, ile w tej wypowiedzi jest serialowego Franka, a ile podtekstu dotyczącego szokujących oskarżeń. Wszyscy z niepokojem czekają na dzień 7 stycznia, na kiedy sąd wyznaczył termin rozprawy i wszystko stanie się jasne. ZOBACZ TAKŻE: 
    1. Uwielbiana gwiazda disco polo pokazała swoją córkę! Opadną Wam szczęki
    2. Po 2 latach od śmierci wyszło na jaw. Szokujące przyczyny śmierci George’a Michaela
    3. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
    4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
    5. Producenci „M jak Miłość” woleliby tego nie widzieć! Gwiazda opublikowała odważne zdjęcia, skandal w sieci
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News