Kevin sam w domu w tym roku nie pojawi się w tv? Polsat podjął decyzję

Kevin sam w domu w tym roku nie pojawi się w tv? Polsat podjął decyzję Źródło: screen kevin sam w domu

Polsat przez wiele lat na swojej antenie prezentował film "Kevin sam w domu". Teraz władze stacji podjęły decyzję w sprawie tegorocznych świąt.

Polsat przez lata był dla Polaków strażnikiem świątecznego klimatu, a wszystko za sprawą filmu, który wszystkim jednoznacznie kojarzy się ze świętami. Od wielu lat co roku film ten puszczany jest w telewizji w wigilię Bożego Narodzenia. Przez to wiele osób wprost nie wyobraża sobie świąt bez Kevina. Kilka lat temu wyszło na jaw, że film nie zostanie puszczony w telewizji, co wywołało masę sprzeciwu ze strony widzów. W internecie powstały specjalne grupy oraz petycje, które miały za cel wymuszenie powrotu tego filmu.

Polsat: "Kevin sam w domu" będzie puszczony na święta?

Fani tej produkcji co roku zastanawiają się, czy ich ukochany film z dzieciństwa zostanie wyemitowany, tak jak nakazuje tradycja. Ludzie obawiają się, że Kevin ponownie zniknie bez żadnej wcześniejszej informacji. W takim wypadku bez wątpienia ponownie pojawiłaby się prawdziwa fala hejtu wymierzona w stronę Polsatu. Jednak mimo wszystko z roku na rok coraz mniej osób ogląda ten film, ale i tak wszyscy domagają się jego emisji. Niektórzy nawet zdolni są do stwierdzeń, że jest to raczej kiepski film, który obrósł tak wielkim kultem tylko i wyłącznie dzięki przypadkowi. Jednak nie wiedzą oni, że "Kevin sam w domu" jest produkcją, która zgarnęła wiele nagród filmowych. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na szczęście wszystkich fanów Kevina, którego zagrał Macaulay Culkin władze Polsatu podjęły decyzję, że w tym roku film zostanie wyemitowany. Będzie miało to miejsce równo o godzinie 20:00. Wydaje się do idealną porą, ponieważ o tej godzinie w większości domów kolacja wigilijna się już zakończyła, a domownicy powrócili do swoich pokoi. - Czy w tym roku Święta się odbędą? Tak, odbędą. Będzie "Kevin sam w domu" - powiedział Zygmunt Solorz. Nie da się ukryć, że dla wielu osób świąteczny klimat nie jest pełny, jeżeli na ekranie telewizora, nie widać kultowego już filmu. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lewandowscy ZELEKTRYZOWALI internautów! Poszło o potencjalne rodzeństwo Klary
  2. Dawid Kwiatkowski przeżył horror. Musiał walczyć o życie swojej mamy
  3. Wszyscy oniemieli. Justyna Żyła zrobi to znowu
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News