kevin
Fot. YouTube
Mikołaj Pilecki - 20 Grudnia 2018

Tak wygląda Kevin sam w domu po 26 latach! W życiu go nie poznacie

"Kevin sam w domu" pojawił się w polskich kinach i na ekranach telewizorów już 26 lat temu. Z biegiem czasu stał się istną wigilijną tradycją, której przerwanie kilka lat temu wywołało głośne protesty. Jak dziś wygląda Macaulay Culkin, odtwórca głównej roli?

"Kevin sam w domu" to dziś klasyka amerykańskiego kina familijnego. Historia chłopca, który przez przypadek został pozostawiony w domu, gdy jego rodzina wyjechała na Święta Bożego Narodzenia do Paryża, zachwyciła miliony widzów i zachwyca ich do dziś. Legendarna produkcja szczególnie popularna jest w Polsce, gdzie pojawiła się już na początku lat 90. XX wieku. Przygody 10-latka, który dzielnie stawia opór dwóm przygłupim włamywaczom, samemu narażając się przy tym na spore niebezpieczeństwo, była powiewem świeżości. Nie tylko w kwestii tematyki, ale także produkcji i ukazaniem stylu życia, o którym w Polsce większość mogła jedynie pomarzyć. Film i jego kontynuacja są chyba jedynym powszechnie znanym w Polsce występem przed kamerami odtwórcy głównej roli Macaulay'a Culkina. Ten w naszej świadomości nadal jest tym samym, drobnym dzieckiem o niezwykle jasnych włosach.

Aktor przez lata borykał się z problemami zdrowotnymi i uzależnieniami

Sława potrafi zawrócić w głowie, szczególnie najmłodszym, którzy po wczesnym zrobieniu kariery i zarobieniu milionów popadają w alkoholizm, czy narkomanię, co prowadzi z kolei do depresji i samobójstw. Macaulay Culkin niestety także tego doświadczył. Media przez lata publikowały jego robione z ukrycia fotografie, na których doskonale było widać, jak używki niszczą jego organizm. Odtwórcy roli Kevina McCallistera udało się jednak pokonać swoje słabości i dziś wygląda dużo lepiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej

"Kevin sam w domu" po 26 latach

Film nie traci na popularności także w Stanach Zjednoczonych, a wciąż aktywny zawodowo Culkin jest tego najlepszym dowodem. Niedawno jedna z największych korporacji na świecie Google postanowiła wykorzystać jego wizerunek w swojej kampanii reklamowej. Minutowy klip, którego zadaniem jest demonstrowanie wszystkich zalet nowego systemu sterowania głosowego autorstwa firmy, dzieje się właśnie w znanym na całym świecie okazałym domostwie filmowych McCallisterów. Kevina nie odgrywa jednak nikt, kto byłby zbliżony do niego wiekiem, a jego oryginalny odtwórca. 38-letni obecnie Culkin skacze radośnie po łóżku, odbywa poranną toaletę i organizuje fałszywe przyjęcie i to wszystko za pomocą reklamowanej usługi. Widok uradowanego aktora w dawnej roli jest bezcenny i przywołuje najwspanialsze wspomnienia z dzieciństwa. Sam Culkin jest bardzo zadowolony z efektów swojej pracy, ponieważ zamieścił reklamę na swoim twitterowym koncie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To koniec! Najbardziej wpływowa postać show-biznesu postanowiła zniszczyć Rozenek
  2. Zamknęli gwiazdę serialu TVP w psychiatryku. Nie wyjdzie na święta, jest wrakiem
  3. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! Telewizja śniadaniowa to za mało
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
ZAMIANA
mucha_wstep16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla PlayboyaCzytaj dalej
źródło: Twitter.com
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News