Kevin sam w domu w nowej odsłonie?! To jest dopiero świąteczna niespodzianka

Kevin sam w domu w nowej odsłonie?! To jest dopiero świąteczna niespodzianka Źródło: screen youtube.com/Polsat

"Kevin sam w domu" stał się kultowym filmem, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie okresu świąt Bożego Narodzenia. Teraz fani na całym świecie mogą zobaczyć zupełnie nową odsłonę kultowych scen.

"Kevin sam w domu" na dobre zagościć w mentalności Polaków. Doszło to do tego stopnia, że gdy pojawiła się informacja o tym, że film nie zostanie wyemitowany w święta, to cała rzesza ludzi podniosła alarm w tej sprawie. Wszyscy doskonale znamy najbardziej ikoniczne sceny z filmu o młodym chłopcu, który sam w domu, odpiera ataki włamywaczy. Jednak zobaczenie ich w po tylu latach i w nowej aranżacji potrafi wywołać napływ miłych wspomnień.

"Kevin sam w domu": zupełnie nowa odsłona kultowe filmu

Nie jest to niestety kolejna część tej serii, chociaż wiele osób mogłoby być już zmęczonych tego typu scenariuszem. Co więcej, sam Kevin jest teraz starszy o 26 lat, co sprawia, że jego udział w tego typu produkcji mijałby się z celem, a bądźmy szczerzy, nikt nie może zastąpić oryginału. Jednak nie przeszkadza to w tym, aby inspirując się kultowym filmem zaprezentować czegoś nowego. Właśnie z takie założenia wyszło Google, które wypuściło w Internecie reklamę z samym Macaulay'em Culkinem. Trzeba przyznać, że aktor diametralnie się zmienił przez te wszystkie lata. Jeszcze jakiś czas temu po sieci krążyły jego zdjęcia, na których wyglądał po prostu strasznie. Na szczęście niezapomniany Kevin poradził sobie z problemami narkotykowymi oraz alkoholowymi i teraz powraca w świetnej formie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reklama na bazie filmu

Reklama składa się z najbardziej znanych scen z filmu, które odwzorowane zostały bardzo szczegółowo. Różnica w tym, że Kevin jest już dorosły i pokazuje nam, jak można się uchronić przed niechcianymi gośćmi. Nie ulega wątpliwościom, że tego typu ruch był doskonałym chwytem marketingowym. Bo przecież kto lepiej zareklamuje rozwiązania firmy Google dotyczące bezpieczeństwa, jak nie sam Kevin. Nagranie momentalnie rozeszło się w Internecie, wywołując nagły napływ nostalgii, u wszystkich, którzy miło wspominają świąteczne wieczory z tym filmem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Choinka Wojciechowskiej wbija w ziemię! Robi piorunujące wrażenie
  2. Najbardziej WSTRZĄSAJĄCA sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Brakuje nam słów
  3. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Monika Brodka z ogoloną głową! Co ona z siebie zrobiła?!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News