W domu słynnego aktora rozegrał się dramat. Niewyobrażalne, robił mu to ojciec

W domu słynnego aktora rozegrał się dramat. Niewyobrażalne, robił mu to ojciec Źródło: fot. wikimedia.org

"Kevin sam w domu" to kultowy film nie tylko w Polsce. Aktor, który wcielił się w tytułową rolę, bawi nas niezmiennie od wielu lat. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z dramatu, jaki przeszedł w dzieciństwie.

"Kevin sam w domu" dla Polaków to nieodzowny element świąt. Mimo że wielu z nas zna ten film na pamięć, to i tak lubimy ten jeden raz w roku wrócić wspomnieniami do naszego dzieciństwa. Niestety widząc na ekranie młodego Macaulaya Culkina nie zdajemy sobie nawet sprawy, przez jaki koszmar przechodził aktor, gdy był jeszcze dzieckiem.

"Kevin sam w domu": koszmar aktora

Macaulay Culkin swoją karierę aktorską rozpoczął w wieku zaledwie 4 lat. Wszystko za sprawą jego ojca, który był niespełnionym aktorem. Mężczyzna cały czas zabierał swojego syna na coraz to inne castingi oraz kazał mu uczyć się jak najtrudniejszych fragmentów roli. Uważał, że w ten sposób Macaulay Culkin zwiększy swoje szanse. Trzeba przyznać, że jego plan się powiódł, ponieważ Macaulay Culkin mając zaledwie kilka lat dostał angaż w niejednym filmie. Ojciec aktora w ten sposób chciał odreagować swoje własne porażki życiowe, przez które ostatecznie nigdy nie spełnił swoich marzeń. Niestety na tym się nie skończyło. Macaulay Culkin w jednym z wywiadów opowiedział o tym, jak wyglądało jego dzieciństwo. Aktor nie ukrywał, że ojciec stosował wobec niego zarówno przemoc fizyczną, jak i psychiczną. Co więcej, dodał również, że rozwód rodziców, był dla niego wspaniałym momentem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nienawiść do ojca

- Ojciec nigdy nie pytał, czy mam ochotę w czymś zagrać albo co myślę o scenariuszu. Kiedy miałem 12 lat, przestałem rozumieć, co to znaczy normalne życie. Wiedziałem tylko, że moje takie nie jest... Był złym człowiekiem. Stosował przemoc fizyczną i psychiczną. Do dziś mam blizny na ciele. Myślę, że był zazdrosny. Wszystko, o czym on tylko marzył, ja osiągnąłem zanim skończyłem 10 lat - wyznał aktor. To przygnębiające, że często, gdy widzimy na ekranie młodego aktora, który jest tylko dzieckiem, nawet się nie zastanawiamy, czy pomysł na taką, a nie inną karierę jest jego wyborem, czy pomysłem rodzica z niespełnionymi marzeniami. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Burza po premierze „Sanatorium miłości”. Komentarze widzów nie pozostawiają wątpliwości
  2. Robert Lewandowski pokazał niezwykle prywatne zdjęcie. Fani się rozpłynęli
  3. Będzie dramat w wielkim show Polsatu. Justyna Żyła już daje o sobie znać
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News