Kultowy aktor Kevin sam w domu spadł na samo dno. Dziś jego wygląd zaskakuje

Kultowy aktor Kevin sam w domu spadł na samo dno. Dziś jego wygląd zaskakuje

"Kevin sam w domu" to film, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia. Niestety kultowy aktor, który tam wystąpił, wylądował na samym dnie. Teraz mało kto go rozpoznaje.

"Kevin sam w domu" stał się nierozłącznym elementem świąt w Polsce. Każdy z nas oglądał ten film już wielokrotnie, a niektórzy znają go wręcz na pamięć. Kolejne części nie obrosły w naszym kraju już takim kultem jak pierwsza odsłona przygód tytułowego Kevina. Aktor, który wcielił się w tytułową postać, niestety nie rozwiną swoich skrzydeł na amerykańskiej scenie filmowej. Co prawda pojawił się w jeszcze kilku produkcjach, jednak świat szybko o nim zapomniał. Teraz po latach jest wręcz nie do poznania. Jego los również wygląda zgoła inaczej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać.

"Kevin sam w domu": Aktor wylądował na samym dnie

Macaulay Culkin, bo tak nazywa się aktor, który wcielił się w rolę Kevina, wszystkim kojarzy się z małym blond chłopakiem, który ostro daje się we znaki włamywaczom. Wielu internautów przeżyło prawdziwy szok, gdy zobaczyli zdjęcia aktora po latach. Okazuje się, że Macaulay Culkin zmagał się z poważnym problemem jakimi są narkotyki. Po wyglądzie mężczyzny ewidentnie było widać, że coś jest nie tak. Jakiś czas temu Internet obiegły zdjęcia aktora, który krótko mówiąc, wyglądał fatalnie. Wychudzona twarz i podkrążone oczy od razu rzucają się na pierwszy plan. Bez wątpienia można powiedzieć, że tym okresie stał się cieniem samego siebie i upadł na samo dno. Jego fani byli przerażeni, bo nikt nawet nie przypuszczał, że aktor może tak skończyć. Jego stan był tak tragiczny, że media co jakiś czas informowały nawet o jego śmierci. Na szczęście wszelkie doniesienia o zgonie mężczyzny okazały się wyssane z palca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu odbił się od dna

Długo jednak przyszło nam czekać na kolejną metamorfozę aktora. Jednak zdecydowanie warto było, bo Macaulay Culkin wygląda wprost fenomenalnie. Aktor odmłodniał o dobre kilka lat i naprawdę wygląda, jakby cieszył się życie. Wszystko wygląda na to, że po dawnym nałogu nic nie pozostało, a aktor nareszcie stanął na nogi.   Fani, widząc jego najnowsze wcielenie nie mogą się doczekać, aż ponownie zobaczą go na ekranach kin, lub domowych telewizorów w zupełnie nowych rolach. Taki powrót po wielu latach bez wątpienia byłby nie lada gratką dla wszystkich fanów filmu. screen youtube.com screen youtube.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani chcą zlinczować Cezarego Pazurę. Wszystko przez jedno zdjęcie
  2. Aktorka hitowego serialu TVP chodzi o kulach. Co się stało?
  3. Rodowicz opublikowała prywatne zdjęcie z młodości. Nie było łatwo
Następny artykuł