„Kevin sam w domu” to film, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia. Niestety kultowy aktor, który tam wystąpił, wylądował na samym dnie. Teraz mało kto go rozpoznaje.

„Kevin sam w domu” stał się nierozłącznym elementem świąt w Polsce. Każdy z nas oglądał ten film już wielokrotnie, a niektórzy znają go wręcz na pamięć. Kolejne części nie obrosły w naszym kraju już takim kultem jak pierwsza odsłona przygód tytułowego Kevina.

Aktor, który wcielił się w tytułową postać, niestety nie rozwiną swoich skrzydeł na amerykańskiej scenie filmowej. Co prawda pojawił się w jeszcze kilku produkcjach, jednak świat szybko o nim zapomniał. Teraz po latach jest wręcz nie do poznania. Jego los również wygląda zgoła inaczej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać.

„Kevin sam w domu”: Aktor wylądował na samym dnie

Macaulay Culkin, bo tak nazywa się aktor, który wcielił się w rolę Kevina, wszystkim kojarzy się z małym blond chłopakiem, który ostro daje się we znaki włamywaczom. Wielu internautów przeżyło prawdziwy szok, gdy zobaczyli zdjęcia aktora po latach.

Okazuje się, że Macaulay Culkin zmagał się z poważnym problemem jakimi są narkotyki. Po wyglądzie mężczyzny ewidentnie było widać, że coś jest nie tak. Jakiś czas temu Internet obiegły zdjęcia aktora, który krótko mówiąc, wyglądał fatalnie. Wychudzona twarz i podkrążone oczy od razu rzucają się na pierwszy plan. Bez wątpienia można powiedzieć, że tym okresie stał się cieniem samego siebie i upadł na samo dno.

Jego fani byli przerażeni, bo nikt nawet nie przypuszczał, że aktor może tak skończyć. Jego stan był tak tragiczny, że media co jakiś czas informowały nawet o jego śmierci. Na szczęście wszelkie doniesienia o zgonie mężczyzny okazały się wyssane z palca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]

W końcu odbił się od dna

Długo jednak przyszło nam czekać na kolejną metamorfozę aktora. Jednak zdecydowanie warto było, bo Macaulay Culkin wygląda wprost fenomenalnie. Aktor odmłodniał o dobre kilka lat i naprawdę wygląda, jakby cieszył się życie. Wszystko wygląda na to, że po dawnym nałogu nic nie pozostało, a aktor nareszcie stanął na nogi.

 

Fani, widząc jego najnowsze wcielenie nie mogą się doczekać, aż ponownie zobaczą go na ekranach kin, lub domowych telewizorów w zupełnie nowych rolach. Taki powrót po wielu latach bez wątpienia byłby nie lada gratką dla wszystkich fanów filmu.

screen youtube.com
screen youtube.com

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani chcą zlinczować Cezarego Pazurę. Wszystko przez jedno zdjęcie
  2. Aktorka hitowego serialu TVP chodzi o kulach. Co się stało?
  3. Rodowicz opublikowała prywatne zdjęcie z młodości. Nie było łatwo

Zobacz również

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.