Niewiarygodne, ocenzurowali "Kevina samego samego w Nowym Jorku"? Wycieli ulubioną scenę milionów widzów, wszyscy są wściekli

Niewiarygodne, ocenzurowali "Kevina samego samego w Nowym Jorku"? Wycieli ulubioną scenę milionów widzów, wszyscy są wściekli Źródło: Kevin sam w Nowym Jorku

"Kevin sam w domu" w 1992 roku doczekał się kontynuacji. W "Kevinie samym w Nowym Jorku" wystąpił sam Donald Trump. Po latach scena z jego udziałem została ocenzurowana. Prezydent Stanów Zjednoczonych zareagował na ten skandal.

"Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" to filmy, które od lat 90. nieodłącznie towarzyszą nam w trakcie Świąt Bożego Narodzenia. Fani, którzy co roku oglądają produkcje, znają każdą scenę niemal na pamięć. Jedną z ulubionych i wyczekiwanych scen jest ta, w której pojawia się Donald Trump we własnej osobie, wskazujący głównemu bohaterowi drogę do lobby. Jak się okazuje, po latach wycięto ją z filmu.

Kontynuacja filmu "Kevin sam w domu" została ocenzurowana z oburzającego powodu

Od 2014 roku nie w każdej części świata można podziwiać krótki występ Trumpa. 5 lat temu kanadyjska stacja CBC wycięła aż 8 minut filmu. Skrócono między innymi scenę z udziałem prezydenta USA i miało to miejsce jeszcze przed wyborami. Produkcję odchudzono o 8 minut po to, żeby nadawca mógł zmieścić więcej reklam. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W prawicowych mediach po latach rozpętała się ogromna burza

Mimo że sytuacja miała miejsce już jakiś czas temu, dopiero teraz o sprawie zrobiło się głośno. Zwolennicy Trumpa uznali, że chodzi o lewicową stronniczość mediów, a Charlie Kirk twierdzi że scenę wycięto, bo "uczłowiecza osobę, którą lewica chciałaby odczłowieczyć". Donald Trump, poruszony burzą, jaka rozpętała się w mediach, postanowił odnieść się do sytuacji na Twitterze. 

- Film już nigdy nie będzie taki sam (żartuję) - napisał z dystansem na swoim profilu. 

Dzisiaj grzeje: 1.Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

Na szczęście, Polscy widzowie nadal mają możliwość oglądania "Kevina samego w Nowym Jorku" w pełnej wersji, z Donaldem Trumpem jako odtwórcą co prawda jednej z epizodycznych, ale bardzo lubianych ról.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo
  4. Masz takie bombki? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, są warte więcej, niż myślisz
  5. Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć

Źródło: FAKT

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News