Kevin sam w domu - polski akcent
youtube
Aneta Wasilewska - 24 Grudnia 2019

Polski akcent w kontynuacji filmu "Kevin sam w domu". Wszyscy to przegapiliśmy

Wigilia trwa w najlepsze, a razem z nią w telewizji leci już świąteczny klasyk "Kevin sam w domu". Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w tym filmie występuje polski akcent. W tym roku masz szansę go nie przegapić.

"Kevin sam w domu" obok karpia i pierogów z kapustą i grzybami jest symbolem Wigilii. W polskich domach na stołach nie może zabraknąć tradycyjnych potraw, a w telewizji kultowego, świątecznego filmu. Chociaż oglądamy go każdego roku, to niewiele osób wie o tym, że w filmie można dostrzec polski akcent.

Wigilijny klasyk "Kevin sam w domu" doczekał się kontynuacji

Małgorzata Rozenek spodziewa sięRozenek nie mogła już wytrzymać. Z Majdanem ujawnili jakiej płci będzie ich dzieckoCzytaj dalej

Losy młodego chłopca, który podczas Bożego Narodzenia został sam w domu, bawią nas i wzruszają od wielu lat. Chociaż film miał swoją polską premierę w 1992 roku, to jednak niewiele osób jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, jaki polski akcent możemy w nim zauważyć.

Film, który zgromadził wiele widzów w kinie, a jeszcze więcej przed ekranami telewizorów, doczekał się dwóch kontynuacji. Producenci, którzy raz stworzyli popularny film, postanowili iść za ciosem i stworzyć dwa kolejne filmy. Pierwszy z nich "Kevin sam w Nowym Yorku" opowiada historię znanego nam z pierwszej części chłopca, który znowu zostaje sam na Święta, kiedy jego rodzice o nim zapominają. Kolejna część "Alex - sam w domu", to film zgoła odmienny od poprzednich części. W nich mały Alex stawia czoło przestępcom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVPCórka Pawła Królikowskiego unika mediów. Mało kto o tym wie, ale jest znana widzom TVPCzytaj dalej

Zaskakujący akcent w kontynuacji filmu "Kevin sam w domu"

Polskiego akcentu możemy zacząć szukać w kontynuacji filmu. Niewiele osób wie, że w trzeciej części kultowej serii "Sam w domu", w jedną z głównych postaci wciela się Polak.

Dzisiaj grzeje:

1. Rzeczy, których nie wolno robić w Wigilię. Przynoszą nieszczęście na kolejny rok, lepiej uważać
2. Syn Królikowskiego opublikował straszne zdjęcie. Trudno utrzymać na nim wzrok

W filmie "Alex - sam w domu", czyli trzeciej części, występuje postać złodzieja, w którego wciela się polski aktor Aleksander Krupa. Peter Beaupre, bo tak nazywa się grana przez Krupę postać, przewodzi gangiem, który chce przemycić za granicę drogocenny mikroprocesor, a na ich drodze stanie mały i niepozorny Alex.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zatrzymali go i wlepili mandat w wysokości 4 tys. złotych. Powód był poważny
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie
  4. Wodecki tuż przed śmiercią miał podjąć życiową decyzję. Nie zdążył, wyszło po latach
  5. Agata Duda nagrała życzenia dla Polaków. Jej stylizacja zwala z nóg

Paweł KrólikowskiŻycie nie oszczędzało Pawła Królikowskiego. Nowotwór nie był jedynym ciosem, który go spotkałCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News