"Kevin sam w domu" cieszy się niesłabnącą popularnością
YouTube Hubertos
Irmina Jach - 20 Listopada 2020

"Kevin sam w domu" na Polsacie w tegoroczną Wigilię. Będziecie oglądać?

"Kevin sam w domu" to film, bez którego ciężko wyobrazić sobie spotkanie przy wigilijnym stole. Produkcja na stałe zapisała się w tradycji świątecznej wielu Polaków. Nie ma chyba osoby, która wyobraża sobie dzień 24. grudnia bez siedzenia przed telewizorem i oglądania z zapartym tchem perypetii małego chłopca. Będziecie oglądać także w tym roku?

"Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany przez Polsat już 24 grudnia. Stacja postanowiła postawić na tradycję i pozwolić Polakom na cieszenie się przygodami sprytnego chłopca po raz kolejny. Mimo że film ma już niemal trzy dekady, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością.

Urzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złUrzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złCzytaj dalej

"Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany przez Polsat w wigilię

Z informacji przekazanych przez Wirtualne Media wynika, że za każdym razem, gdy Polsat emituje film "Kevin sam w domu", przed telewizorami zasiada miliony widzów. W zeszłym roku oglądało go aż 3,76 mln Polaków, co dało produkcji miejsce w top 3 najpopularniejszych pokazów stacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Dużą popularnością cieszyła się również kontynuacja filmu, czyli "Kevin sam w Nowym Jorku". Obejrzało ją aż 3,47 mln. Stacja nie ryzykuje kolejnego protestu, który miał miejsce, gdy w 2010 roku zdecydowano się na zmiany w ramówce.

- Kiedy w listopadzie 2010 roku w ramówce Polsatu na kolejny miesiąc zabrakło filmu, na Facebooku zaprotestowało przeciw temu prawie 50 tys. osób. W tej sytuacji nadawca zmienił ramówkę, przywracając do niej kultową produkcję - napisano na portalu Wirtualne Media.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia, niebezpieczeństwo jest ogromne. Dotyczy ponad 8 mln Polaków
  2. Wszystko jasne. Minister Zdrowia ujawnił, jak będzie wyglądało Boże Narodzenie 2020. Polki nie będą zadowolone
  3. Nie żyje polityk partii rządzącej. Dramatyczne wieści obiegły Polskę

Planujecie oglądać w wigilię film "Kevin sam w domu"? Należycie do grona widzów, którzy od lat są wiernymi fanami małego chłopca i jego perypetii?

Zobacz także:

  1. Pojawiają się, gdy spożywamy zbyt wiele cukru. Objawy, których lekceważenie może skończyć się bardzo źle
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  4. Świerzyński najpierw miał dziecko z 16-latką, potem porwali mu syna. Młody chłopak mógł umrzeć
  5. Otworzyli testament Gulbinowicza. Niewiarygodne, co stanie się z częścią jego majątku
  6. Pijesz herbatę z liści laurowych? Gratulacje, poprawiasz działanie ważnych narządów
  7. Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” z ważnym przesłaniem do fanów. Nikt się nie spodziewał
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News