Wszyscy go pokochali za rolę Kevina. Dziś nikt by go nie rozpoznał, w jego życiu wydarzyły się najgorsze rzeczy

Wszyscy go pokochali za rolę Kevina. Dziś nikt by go nie rozpoznał, w jego życiu wydarzyły się najgorsze rzeczy Źródło: youtube/Arkadiusz Grz

Kevin sam w domu przeszedł już do historii jako najulubieńsza komedia świąteczna. Nikt już nie wyobraża sobie Wigilii bez siedzenia przed telewizorem i oglądania z zapartym tchem perypetii małego chłopca. Po wielu latach od premiery filmu, aktor wcielający się w postać Kevina zmienił się nie do poznania.

Kevin sam w domu każdego roku emitowany jest w polskiej telewizji Polsat, by miliony Polaków mogli spędzić czas w rodzinnym gronie, ekscytując się przygodami małego chłopca, którego rodzice przez przypadek zostawili w domu na święta bożego narodzenia samego. Od premiery jednak minęło już wiele lat, a tytułowy bohater przez ten czas niewiarygodnie się zmienił. 

Najbardziej znany z filmu"Kevin sam w domu"Culkin zmienił się nie do poznania 

Światowa premiera filmu "Kevin sam w domu" miała miejsce w 1990 roku, a Polacy mieli szansę zobaczyć ten świąteczny klasyk dopiero dwa lata później. Kiedy ruszyły zdjęcia do filmu, aktor wcielający się w Kevina miał zaledwie 10 lat. Każdy z nas kojarzy jego roześmianą, uroczą buzię z blond włosami. 

Dzisiaj, 29 lat od premiery filmu, Macaulay Culkin ma 39 lat i jest nie do poznania, a w jego życiu wydarzyły się najgorsze rzeczy. Gwiazda familijnego filmu po dziś dzień jest najbardziej rozpoznawana właśnie z filmu "Kevin sam w domu", pomimo tego, że aktor próbował swoich sił w filmach w późniejszych latach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak potoczyło się życie gwiazdy z "Kevin sam w domu"?

Życie Macaulay'a Culkina nie było usłane różami. Zdobywając sławę, naraził się na to, że jego codzienność nie będzie taka, jak w przypadku jego rówieśników. 

Okazuje się, że to tata jest przyczyną niedoli filmowego Kevina. Ojciec Culkina zmuszał go, żeby, jako dziecko występował w filmach. Do 14 roku życia zagrał aż w 18 produkcjach, tylko dlatego, że tata chciał zarobić na jego popularności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Relacje z ojcem były napięte do tego stopnia, że musiał się uniezależnić od rodziców i walczyć o dostęp do ciężko zarobionych przez siebie pieniędzy. Zabrane przez rodziców dzieciństwo spowodowało, że Culkin zaczął żyć, tak by zwrócić sobie utracone lata. Jak podają media, eksperymentował z różnego rodzaju używkami, nie stronił też od imprez i zabawy, a dziś, na rok przed 40 urodzinami, ciężko doszukać się w nim małego Kevina. 

uploaded

fot. youtube/Jack Dishel

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjentka była przytomna przez całą operację. Lekarze nie reagowali na jej krzyki
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

źródło: natemat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News