Wstrząsające nagranie z polskiej szkoły zszokowało społeczeństwo. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w miejscowości Kępno doszło do brutalnego pobicia. Pięć dziewczyn brutalnie zaatakowało koleżankę.

Do sieci wypłynęło nagranie, które wstrząsnęło całą Polską. Nastolatki zaatakowały 16-latkę. Brutalnie ją pobiły i skakały jej po głowie. Grozę budzi fakt, że zebrani wokół nastolatkowie nie powstrzymywali ich przed katowaniem koleżanki, a wręcz przeciwnie! Dopingowali je!

Kępno: skatowana w szkole przez koleżanki. Sprawą zajmuje się policja

Do tych dramatycznych i oburzających wydarzeń doszło podczas długiej przerwy. Dziennikarze Radia SUD udostępnili jedno z nagrań z tego wydarzenia. Widać na nim jak jedna z napastniczek kopie leżącą na ziemi dziewczynę prosto w twarz.

Skatowana 16-latka została przewieziona do szkoły. Sprawą brutalnego pobicia zajęła się już policja. Pobita 16-latka została poddana obdukcji lekarskiej. Od jej wyników będą zależeć dalsze losy pięciu agresorek. Na podstawie obdukcji prokurator zdecyduje, za jakie zarzuty będą odpowiadać nastolatki. Zawiadomienie do organów ścigania złożył ojciec skatowanej dziewczyny.

– Sprawczynie tego zdarzenia, mimo, że nie mają 18-lat, to w świetle prawa karnego, mogą za ten czyn odpowiadać, jako osoby dorosłe – powiedział komisarz Mateusz Lewek, zastępca naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP Kępno w rozmowie z dziennikarzami.

Dziennikarze Radia SUD skontaktowali się w tej sprawie również z dyrektorem Zespołu Szkół, w którym doszło do pobicia. Mężczyzna nie chciał skomentować tej sprawy. Zasłaniał się faktem, że jest w trakcie wyjazdu służbowego i nie będzie odnosił się do tych wydarzeń przez telefon.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedyś kochały go miliony Polek. Teraz błaga o pomoc
  2. TVN zmuszone zlikwidować Kuchenne Rewolucje?! „Koniec kariery Gessler”
  3. Ile zarabia Kaczyński? Lepiej usiądźcie zanim przeczytacie

Czy nieletnie agresorki powinny odpowiadać przed sądem jak dorosłe osoby?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

8 faktów, których o. Rydzyk woli nie ujawniać [ZDJĘCIA]


6 niewygodnych faktów, o których Adam Michnik woli dziś nie mówić

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/