Kelnerka codziennie chodziła do pracy 11 km w każdą stronę. Jeden napiwek totalnie odmienił jej życie

Kelnerka codziennie chodziła do pracy 11 km w każdą stronę. Jeden napiwek totalnie odmienił jej życie Źródło: screen CNN

Kelnerka każdego dnia pokonywała 11 km w jedną stronę, by dotrzeć do restauracji. Na miejscu pracowała z uśmiechem na twarzy, gdy pewnego dnia jeden z klientów wręczył jej napiwek. Za jego sprawą jej życie całkowicie się zmieniło.

Kelnerka miała przerwę w wydawaniu posiłków i zajmowała się nakładaniem lodów dla klientów. W pewnym momencie do lady podeszła para, która rozpoczęła z młodą, uśmiechniętą dziewczyną rozmowę. Ta konwersacja i napiwek odmieniły życie kobiety, zmieniło się wszystko. 

Najlepsza kelnerka w całej restauracji

Adrianna Edwards pracuje jako kelnerka w jednej z restauracji w Texasie. Podczas popołudniowej zmiany, kierownik poprosił ją, by zajęła się obsługą klientów chętnych na lody. Dziewczyna bez wahania przystała na prośbę przełożonego i z uśmiechem na twarzy zaczęła serwować słodycze w upalny dzień. 

Gdy do lady podeszła para, która nawiązała z Adrianną rozmowę, od słowa do słowa przeszli do tego, jak długi dystans ma do pokonania, kiedy chce się dostać do pracy. Okazało się, że dziewczyna ma do przejścia w obie strony ponad 20 km, czyli podróż w jedną stronę do pracy zajmuje jej ponad 2 godziny. Dzięki regularnym spacerom, udało się jej zrzucić prawie 12 kg, ale pomimo młodego wieku, ból w nogach zaczynał jej już doskwierać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po miłej rozmowie, kelnerka dała parze klientów jedną kulkę lodów gratis. Chciała im się odwdzięczyć za miłą konwersację, lecz nie spodziewała się, że w zamian otrzyma od nich tak wyjątkowy napiwek.

Kelnerka już nie musi pokonywać pieszo ponad 20 km do pracy

Napiwek, który otrzymała dziewczyna, był samochodem. Para po zjedzeniu lodów udała się do pobliskiego sklepu z samochodami, gdzie kupili miłej kelnerce auto. Nie mogła uwierzyć w to, co dostała od klientów. Nie spodziewała się, że jej historia wzruszy ich do tego stopnia, że postanowią sprezentować jej samochód. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

- Mam nadzieję, że pewnego dnia, gdy będę wystarczająco stabilna finansowo, będę mogła pomóc komuś w potrzebie - powiedziała dziewczyna. 

Darczyńcy, którzy pragnęli pozostać anonimowi, mieli do dziewczyny tylko jedną prośbę - chcieli, aby ona też kiedyś komuś pomogła w potrzebie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: onet 

Następny artykuł