O popularnym aktorze jest ostatnio bardzo głośno. Andrzej Grabowski rozwiódł się właśnie z drugą żoną, co wiele go kosztowało. Zdążył się ponownie zakochać, a teraz czas na zmianę w życiu zawodowym. Ma nową pracę, nie uwierzycie, co robi i co ma z tym wspólnego… Kękę.

Andrzej Grabowski i jego była żona Anita Kruszewska bardzo długo uchodzili w show-biznesie za parę idealną, jednak ich sytuacja skomplikowała się kiedy kobieta doznała dwóch udarów i podupadła na zdrowiu. Od teraz ich małżeństwo jest już jedynie wspomnieniem. Grabowski wchodzi na nową drogę życia – zakochał się i… zmienił pracę!

Nowa kobieta, która tak urzekła Grabowskiego jest od niego dużo młodsza. Podobno pasjonuje się zdrowym odżywianiem, co więcej, osobiście ułożyła aktorowi dietę i pilnuje by jej przestrzegał. Podobno to właśnie dla niej gwiazdor Polsatu zmniejszył sobie żołądek.

Grabowski ma nowe zajęcie – rapuje u Kękę!

Widać różnica wieku pchnęła Grabowskiego do eksperymentowania z tym, co powszechnie uważane jest za „młodzieżowe”. Być może nowe zajęcie znalazł również po to, by zaimponować swojej nowej partnerce.

Aktor znany przede wszystkim z roli Ferdka w serialu „Świat według Kiepskich” został… raperem! Wystąpił w utworze „Na dłoni” rapera KęKę, który znalazł się na jego najnowszym albumie „To tu”.

Andrzej Grabowski współpracował już wcześniej z innymi wykonawcami – m. in. zespołami KSU i Ptaszyska. Aktor ma na swoim koncie także dwa albumy studyjne. Pierwszy z nich – „Mam prawo… czasami… banalnie…” – ukazał się w 2010 roku, drugi natomiast – „Cudne jest nudne” – z 2013 roku.

W utworze „Na dłoni” KęKę aktor znany ze „Świata według Kiepskich” wykonał bardzo ważną kwestię, zajął się bowiem refrenem, który, jak wiemy, jest bardzo ważny w każdej piosence. Album ukazał się 23 marca 2018 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Potężny cios w PiS! Jaruzelska zszokowała wszystkich tym co zrobiła
  2. Warszawa: Koszmarny wypadek polityka! Auto zmiażdżone jak puszka
  3. Media: Polska zrywa stosunki dyplomatyczne z sąsiadem!
  4. Nie żyje gwiazda serialu Polsatu. Lekarze nie chcieli jej pomóc
  5. Kim jest nowy partner Kaczyńskiej? Jej córka go nienawidzi

"Taniec z gwiazdami": 7 par, które połączył program


Kiedyś rozpalały zmysły Polaków, a dziś? Najpiękniejsze aktorki PRL

Źródło: rmf.fm