Policja prosi o pomoc. Ten 40-latek napadł na dziewczynkę na klatce schodowej

Policja prosi o pomoc. Ten 40-latek napadł na dziewczynkę na klatce schodowej Źródło: Fot. Twitter/opolska Policja

Kędzierzyn-Koźle: Policja ujawniła wizerunek poszukiwanego od 1,5 miesiąca mężczyzny, który dopuścił się napadu na małoletnią dziewczynkę. Jego twarz zarejestrowała kamera monitoringu zamontowana na osiedlu, na którym doszło do przestępstwa. Około 40-letni mężczyzna wciąż pozostaje na wolności.

Kędzierzyn-Koźle, 13 grudnia około godziny 16:00, nieznany małoletniej 40-latek o wzroście około 170 cm wchodzi za nią do klatki schodowej i zasłania jej dłonią usta. Po chwili wycofuje się i ucieka z miejsca przestępstwa bez wyrządzenia dalszych szkód swojej ofierze. Do zdarzenia doszło na jednym z osiedli mieszkaniowych, którego nazwy policja nie podaje. Trwające od ponad 1,5 miesiąca śledztwo niestety stoi w miejscu, a mundurowi musieli poprosić o pomoc obywateli. Dlatego upubliczniono nagranie, na którym widać podejrzanego. Film przedstawia go, przechadzającego się spokojnie ulicami miasta niedługo po dokonanej napaści.

Kędzierzyn-Koźle: policjanci szukają mężczyzny, który napadł na dziewczynkę

Napadnięte dziecko natychmiast po zdarzeniu udało się do domu, gdzie o wszystkim opowiedziało matce. Kobieta niezwłocznie poinformowała o wszystkim policję, która do dziś prowadzi śledztwo. Trudno się dziwić, dlaczego dochodzenie się przeciąga. Opublikowane przez policjantów nagrania ukazują podejrzanego w bardzo niewyraźny sposób i trudno na nich dojrzeć rysy jego twarzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niemniej jednak śledztwo trwa i przydatna w nim będzie każda, nawet najmniejsza pomoc ze strony osób trzecich. Policja z Kędzierzyna-Koźla apeluje więc do wszystkich mogących znać los poszukiwanego przestępcy.

Motywy napastnika są nie znane

Poszukiwany napastnik nie dokonał żadnych szkód na zdrowiu dziewczynki. Bez wątpienia jednak spowodował u dziecka w traumę. Nie wiadomo jednak, co nim kierowało. Można się jedynie domyślać, że był to niedoszły czyn pedofilski lub napad rabunkowy. Śledztwo prowadzą policjanci z Kędzierzyna-Koźla. - Nieletnia dziewczyna została zaatakowana na klatce schodowej! Publikujemy wizerunek podejrzewanego mężczyzny. Sprawą zajmują się policjanci z Kędzierzyna-Koźla - czytamy na w twitterowym poście miejscowej policji. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Śmierć Adamowicza wstrząsnęła Polakami. Brudziński tłumaczy się z nadzoru nad policją
  2. Rydzyk postradał zmysły? Oświadczył skąd jest pedofilia w Kościele
  3. Rydzyk postradał zmysły? Oświadczył skąd jest pedofilia w Kościele
  4. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  5. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  źródło: wiadomosci.wp.pl Następny artykuł