Kebab w Milionerach? Uczestnik już zawsze będzie się palił po tym ze wstydu

Kebab w Milionerach? Uczestnik już zawsze będzie się palił po tym ze wstydu

"Milionerzy" w swoim studiu nagrań mieścili już najróżniejsze osobowości.  Tym razem na przeciwko uwielbianego Huberta Urbańskiego zasiadł ktoś kto... zdecydowanie nie jest miłośnikiem kebabów.

"Milionerzy" dostarczają ogromnej dawki emocji nie tylko widzom zebranym przed szklanymi ekranami telewizorów, ale również, a może raczej przede wszystkim, graczom walczącym o grube sumy. Stres, jaki im towarzyszy, jest nie do opisania. Nic więc dziwnego, że czasem przegrywają przy pytaniach o bardzo proste i wydawać by się mogło, oczywiste rzeczy.

Milionerzy atakują kebabem

W ostatnim odcinku tego popularnego programu, który wyemitowany został 1 października, pojawiło się niecodzienne pytanie: - Lucas Podolski, wielokrotny reprezentant Niemiec w piłce nożnej, w styczniu 2018 roku otworzył w Kolonii restaurację. Co jest jej głównym daniem? - odczytał Hubert Urbański. Wśród możliwych odpowiedzi na te pytanie znajdywały się: flaki, zapiekanki, kebab i sushi.

Niepokorny uczestnik

Przemysław Wiśniewski, któremu przypadł zaszczyt odpowiedzi na tę zagadkę, grał z niesamowitą pewnością siebie. Uważał, że wiedza którą posiada w zupełności mu wystarczy i dlatego zadecydował, że nie użyje żadnego z dostępnych kół ratunkowych. Nie zadzwonił do przyjaciela, nie spytał o zdanie publiczności, nie poprosił nawet Huberta o odrzucenie dwóch niepoprawnych odpowiedzi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Ten brak pokorny bardzo słono go kosztował. Prawidłową odpowiedzią okazał się być kebab, a uczestnik Przemek postawił na... flaki. Skąd on wpadł na taki pomysł? A czy wy znalibyście odpowiedź? Jak widać kebab może być znacznie bardziej niebezpieczny, niż mogłoby się to niektórym wydawać. Ból pana Przemysława może mieć podobną skalę do tego, który czasem odczuwają miłośnicy popularnego kebaba z ostrym sosem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Marta Kaczyńska nie ma się czym chwalić. Wszyscy mówią o wstydliwych faktach z jej młodości.
  2. Zwrot ws. wypadku Polaków na Słowacji. Jeden z kierowców to znany dziennikarz!
  3. Asteroida leci w kierunku Ziemi. Jackowski ujawnia co się stanie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News