Prawdopodobnie chciał tylko zjeść kebab. Mężczyzna zmarł w niejasnych okolicznościach

Prawdopodobnie chciał tylko zjeść kebab. Mężczyzna zmarł w niejasnych okolicznościach Źródło: Fot. Pixabay.com/FreeToUseSounds

Kebab bez wątpienia jest jednym z kultowych dań, wręcz stworzonych po to, by jeść je w czasie nocnego powrotu z imprezy. Czasem jednak taka przygoda skończyć się może tragicznie. Pewien mężczyzna prawdopodobnie chciał jedynie zjeść mięso z warzywami w bułce, by mieć siłę na dalszą drogę do domu, jednak przed lokalem spotkało go coś przerażającego. Niestety, ostatecznie zmarł w niejasnych okolicznościach.

Kebab to jedno z najpopularniejszych dań typu fast-food w naszym kraju. Budki i lokale oferujące go oblegane są szczególnie w weekendowe noce, kiedy to zaglądają tam młode osoby zmęczone po całonocnych imprezach. Dzięki niemu mamy siłę na dotarcie do odległego domu, czasem jednak nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile ryzykujemy, zaglądając do takich miejsc. 

Do zaskakującej, a jednocześnie przerażającej sytuacji doszło w środku nocy na ulicach Torunia. Dla pewnego mężczyzny kebab był prawdopodobnie zaledwie przystankiem na drodze. Chciał przegryźć mięso z warzywami w bułce i wyruszyć w dalszą drogę, niestety przed lokalem rozegrały się przerażające sceny. Ostatecznie zmarł w bardzo niejasnych okolicznościach, a mieszkańcy żyjący w sąsiedztwie są przerażeni całą sytuacją. 

Jego celem prawdopodobnie był tylko kebab. Został brutalnie pobity i zginął

W Toruniu przy ulicy Chełmińskiej ulokowany jest bardzo popularny lokal "Zahir Kebab". Miejsce na co dzień oblegane jest przez klientów, w nocy z piątku na sobotę rozegrał się przed nim jednak prawdziwy dramat. Pewien mężczyzna prawdopodobnie chciał jedynie kupić kebab. Nagle doszło do wyjątkowo agresywnej bójki, w wyniku której poszkodowany musiał zostać przewieziony do szpitala, gdzie ostatecznie jego życia niestety nie udało się uratować. Okoliczności całego zdarzenia są jednak niejasne, a rzecznik prasowy Prokuratora Okręgowego w Toruniu oficjalnie nie chce nawet potwierdzić, czy takie zdarzenie miało miejsce. 

- Nie mam wiedzy czy doszło do takiego zdarzenia - mówi prokuratur Andrzej Kukawski w rozmowie z "Gazetą Pomorską". 

Mimo tego oświadczenia Komenda Miejska Policji w Toruniu potwierdza, że bójka na toruńskiej starówce rzeczywiście miała miejsce. 

- Okoliczności zdarzenia są niejasne. Mężczyzna trafił po bójce do szpitala i zmarł. W poniedziałek mają być znane wyniki sekcji zwłok. Dopiero wówczas będziemy mogli mówić, że śmierć nastąpiła w związku z pobiciem czy z powodu innych problemów zdrowotnych. Na tym etapie nie możemy jasno powiedzieć, że zgon był wynikiem bójki - informuje rzeczniczka policji w Toruniu, Wioletta Dąbrowska. 

Mimo zawiłości całej sprawy przed lokalem serwującym kebab ustawiane są już znicze, a okoliczni mieszkańcy są zdruzgotani całym zdarzeniem. Wiele osób podejrzewa, że sprawa może być następstwem ostatniego zamachu w Nowej Zelandii. Internauci sugerują, że "następca" lub po prostu zwolennik terrorysty mógł wpaść w szał, gdy zobaczył, że mężczyzna kieruje się po zakup potrawy kuchni arabskiej. Inni twierdzą, że był pod wpływem alkoholu lub innej substancji odurzającej, a konflikt z zamordowanym mężczyzną był na stopie znajomości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie pierwsze dramat z fast-foodem w tle w Toruniu

Przypomnijmy, że to nie jedyna wstrząsająca sytuacja, do której doszło na Chełmińskiej w Toruniu. Niecałe 2 lata temu kilkanaście metrów dalej życie stracił 28-letni Radosław S., który został ugodzony nożem przed lokalem "Zapiekanki 24h". Wtedy niedaleko fast-foodu doszło do bójki między grupą, do której należał zamordowany, a dwójką młodych mężczyzn. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Legendarna polska aktorka zginęła tragicznie razem z mężem. Mogła zrobić międzynarodową karierę
  2. Dramatyczne wyznanie Anny Muchy! Aktorka z córką spędziła 4 godziny na komisariacie!
  3. Dominika odpala petardę w kierunku Wiśniewskiego. Jest silniejsza niż Żyła
  4. Rossmann wjechał z akcją, która poruszy wszystkich klientów. Zostało niewiele czasu
  5. TVP wyrzuciło kolejnego uwielbianego prezentera. Nie uwierzycie, w jak bezczelny sposób!

Źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykuł