Dziecko nie żyje, ponad 800 osób w szpitalu. Zatruli się tanim kebabem

Dziecko nie żyje, ponad 800 osób w szpitalu. Zatruli się tanim kebabem Źródło: Zdjęcie ilustracyjne/ Pixabay.com/ by Marcel Gnauk

Zjedli kebab, który okazał się zepsuty. Skutki były opłakane, jedno dziecko nie żyje, a kolejnych ponad 800 osób znalazło się w szpitalu. Za masowe zatrucie odpowiedzialna jest jedna konkretna knajpa. Teraz o wiele więcej osób zastanowi się chwilę, zanim zdecyduje się na posiłek w tym miejscu. Tragiczne doniesienia ze świata.

Nieustanna pogoń spowodowana brakiem czasu sprawia, że ludzie często sięgają po szybkie, tanie i łatwo dostępne jedzenie, jak na przykład kebab. Jest to popularny, turecki przysmak, który można kupić chyba w każdym polskim mieście lub większej miejscowości. Niestety, jak się okazuje, zjedzenie go może zakończyć się tragicznie dla naszego zdrowia. 

Zjedli kebab i się zatruli - ponad 800 osób w szpitalu

Zmarła jedna osoba, z kolei ponad 800 klientów trafiło do szpitala. Wszyscy zjedli posiłek w knajpce z tanimi kebabami w miejscowości Ain-al-Baszra na przedmieściach Ammanu. Tragiczne doniesienia jako pierwsze przekazały tureckie media lokalne. 

Za masowe zatrucia w jednej z tureckich miejscowości odpowiedzialność ponosi knajpa z tanimi kebabami w Ain-al-Baszra. Z powodu zatrucia zmarło jedno dziecko, a dokładnie 826 osób trafiło do szpitala. Wszystko przez nieodpowiednie przechowywanie mięsa. Większość poszkodowanych osób znalazła się w szpitalu w poniedziałek. 

Chłopiec, który zmarł, cierpiał na wadę serca. Niestety w połączeniu z ciężkim zatruciem organizmu, okazało się to doprowadzić do jego śmierci. Niestety dziecka nie udało się uratować. Oprócz niego ponad 800 osób trafiło do szpitala z objawami silnego zatrucia organizmu. 

Państwowa agencja Petra doniosła, że przedstawiciele ministerstwa zdrowia uznali, że mięso było przechowywane poza lodówką. Obecnie w tym kraju panują upalne temperatury, które regularnie przekraczają 40 stopni Celsjusza. Trzymanie mięsa poza chłodnią w takich warunkach, jest gwarancją do jego zepsucia się. Przeprowadzono również badania laboratoryjne, które potwierdziły przypuszczenia. W mięsie wykryto szczepy niebezpiecznych bakterii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Większość osób z objawami zatrucia trafiła do szpitala w poniedziałek. Do środowego wieczoru wciąż hospitalizacji wymagało aż 321 osób. Zarówno właściciel baru, jak i dwie inne osoby zostały zatrzymane. Według relacji lokalnych mediów, knajpa sprzedawała kebab za połowę normalnej ceny. Takie działanie przysporzyło im dużej popularności.

Dzisiaj grzeje: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski

2. Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty

3. Mnóstwo Polaków jest oburzonych. Wkrótce pojawi się nowy podatek, eksperci twierdzą, że tysiące osób straci pracę

Wiele osób chętnie korzystało z okazji i kupowało jedzenie w knajpie o połowę taniej, niż w innych miejscach. Niestety okazało się to być pułapka dla ich zdrowia. Skandaliczne warunki przechowywania mięsa doprowadziły do tego, że w szpitalu znalazło się ponad 800 osób. Niestety mały chłopiec z wadą serca, nie był w stanie pokonać zatrucia. Nie udało się go uratować. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły apel Mateusza Morawieckiego. Premier zwrócił się do wszystkich Polaków
  2. Niespodziewane informacje. Polski piłkarz oficjalnie podpisał umowę z wielkim Liverpoolem
  3. Tragedia w polskim mieście. Ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje b. minister
  5. Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka
  6. Kelner pilnie ostrzega. W restauracji pod żadnym pozorem nie zamawiajcie jednego dania, obrzydzenie bierze na samą myśl
  7. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny
  8. Zamówiła kolczyki, otrzymała tajemniczą kopertę z chińskimi literami. Otworzyła, zobaczyła zawartość i oniemiała
  9. Przepowiednia siostry Łucji. Powiedziała o Polsce jedną rzecz, wystarczyło, by wszyscy wstrzymali oddech

Źródło: o2

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News