Kazimierz Marcinkiewicz
Fot. Facebook / Izabela OlchowiczMarcinkiewicz
Wiadomości Pikio - 19 Grudnia 2018

B. polski premier zostawił żonę. Teraz ona musi prosić ludzi o pieniądze

Kazimierz Marcinkiewicz przez wiele lat piastował zaszczytną funkcję premiera Polski. Jak na ironię, to nie ważne stanowisko przyniosło mu rozgłos - zrobił to romans z dużo młodszą od siebie Isabel. Ich miłość była niczym wulkan. Wulkan, który po wybuchu zniszczył wszystko wokół.

Kazimierz Marcinkiewicz bardzo boleśnie odczuł skutki swojego romansowania. Jego płomienny związek z Isabel szybko się zakończył, a konsekwencje tej miłości odczuwalne są przez niego do dziś. Mężczyzna musi stawiać się na rozprawach sądowych, na których była żona domaga się pieniędzy.

Isabel liczy na prezent. Kazimierz Marcinkiewicz nie będzie św. Mikołajem

Isabel zdobyła się na intymne wspomnienie, które związane jest z jej wypadkiem. Kobieta zadała pytanie, kto zostanie jej świętym Mikołajem. Niestety, w tym roku nie będzie to już Kazimierz Marcinkiewicz. Wschodząca pisarka postanowiła pomóc sobie sama i założyć konto na portalu zrzutka.pl. Isabel wierzy, że internauci wpłacą jej 20 tysięcy złotych. - Święty Mikołaj... kto nim będzie? To nie święta lub okres świąteczny stanowią o człowieku, jego dobroci, szczodrości, hojności. Albo te cechy mamy albo nie, choć Święta je promują. Wierzę, że mogę liczyć na Waszą pomoc. Grudzień jest najgorszym dla mnie miesiącem, choćby z powodu rocznicy mojego wypadku i bycia pozostawioną (w ogromnej mierze) samej sobie. Nikt nie będzie mi mówił, że udaję, że oszukuję lub, że czegoś nie chcę. Nie powie, że udaję, czy oszukuję, bo mojej niepełnosprawności nie da się ukryć, jest nadto widoczna (niedowład lewej ręki dominującej wraz z przeczulicą) - opisała sytuację kobieta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej

Isabel żyje w niedostatku. O pomoc prosi internautów

Jak się okazuje, Isabel marzy o wydaniu książek, a nie starcza jej na codzienne potrzeby. Kobieta nie radzi sobie z wydatkami związanymi z opieką lekarską, a mimo to chce realizować swoje pasje. Wystosowała specjalny apel, w którym prosi internautów o pomoc. Jeśli ci zdecydują się na ten wspaniałomyślny gest, to kobieta będzie mogła wydać między innymi książkę o mężczyznach oraz tomik poezji. - Pominąwszy, że brakuje mi na opiekę codzienną i lekarską, nikt nie powie, że czegoś nie chcę, bo (bardzo) chcę wydać choćby kolejne przynajmniej dwie książki - jedną o Londynie, drugą o mężczyznach (oraz tomik wierszy), ale mnie nie stać, bo utrzymanie strony internetowej (wydawniczej), kosztuje (...)Chcę pisać i wierzę, że Wasza pomoc obudzi we mnie ten zapał na nowo, a nowa książka ujrzy światło dzienne na wiosnę. Chcę być aktywna zgodnie z moimi umiejętnościami i obecnymi możliwościami oraz móc dzielić się moją pracą z innymi (i również zarobić na moje codzienne potrzeby) - napisała na swoim Instagramie była żona premiera. Niestety, wygląda na to, że internauci nie czują się rozczuleni apelem Isabel. Póki co, na poczet jej zbiórki wpłacone zostało... 50 złotych. Jak na razie kobieta musi chyba zapomnieć o karierze znanej i bogatej pisarki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Groza w M jak Miłość. Choroba psychiczna i więzienie zniszczą wszystko
  2. Tak brutalnego gwałtu świat jeszcze nie widział. Horror na Kaszubach
  3. Małgorzata Rozenek odchodzi z telewizji! Fani nie mogą uwierzyć
  4. Andrzej Duda ostry jak nigdy! Takiej riposty ze strony prezydenta nikt się nie spodziewał
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Tych memów o niej nie zapomnimyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News