Komornik przejmuje majątek Marcinkiewicza. Była żona doprowadziła premiera do ruiny

Komornik przejmuje majątek Marcinkiewicza. Była żona doprowadziła premiera do ruiny Źródło: YouTube/Onet News

Kazimierz Marcinkiewicz planował ponoć start w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list Koalicji Europejskiej. Ostatecznie jego polityczne marzenia mogą jednak zrujnować problemy finansowe. Jak poinformowała media była żona działacza, ma on obecnie na głowie komornika.

Kazimierz Marcinkiewicz rozwijał przed laty bardzo owocną polityczną karierę. Udało mu się przecież dojść do wysokich, państwowych stanowisk. Wszystko zaczęło jednak chylić się ku upadkowi, gdy głośne małżeństwo byłego premiera z Izabelą Olchowicz ostatecznie się zakończyło.

Kazimierz Marcinkiewicz nie wystartuje w wyborach do PE?

Wówczas między partnerami rozpoczęła się prawdziwa medialna batalia. Izabela opisywała ze szczegółami czas spędzony z mężem oraz ujawniała, że ten nie płaci jej na czas alimentów. Kazimierz Marcinkiewicz przez długi czas milczał, jednak ostatecznie zdecydował się skomentować sprawę, nazywając byłą żonę stalkerką.

Wielkim powrotem byłego premiera do świata wielkiej polityki miał się okazać start w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list Koalicji Obywatelskiej. Ostatecznie jego nazwisko nie pojawiło się jednak na listach. Jednocześnie była żona działacza poinformowała, że nad głową wisi mu obecnie komornik. Sprawy mogą się oczywiście łączyć.

Marcinkiewicz nie wróci do polityki przez problemy finansowe?

- Wszystkie możliwe kroki zostały podjęte, tzn. zawiadomienie do prokuratury w Warszawie z końcem lutego, okres umowny to 30 dni, brak spłaty długu powoduje, że dłużnik wzywany jest do prokuratury. Oprócz tego komornik zajął nieruchomość Marcinkiewicza - czyli nasze byłe wspólne mieszkanie, jest wpis do księgi wieczystej. Były mąż wynajmuje to mieszkanie komuś - jest nakaz wpłaty pieniędzy z tytułu wynajmu na konto komornika - powiedziała Izabela Marcinkiewicz w wywiadzie dla Pudelka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zostaje mi czekać na rozwój wydarzeń. Myślę, że z końcem marca sytuacja powinna być nakreślona, ja sama bardzo potrzebuję tych pieniędzy - dodała była żona polityka.

Ostatecznie Marcinkiewicz będzie więc musiał prawdopodobnie poczekać na swój wielki powrót do polityki. Czas pokaże, czy rozwój sytuacji prywatnej oraz finansowej działacza kiedykolwiek umożliwią mu jeszcze start w wyborach oraz pełnienie państwowych stanowisk.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Byłe kobiety syna Martyniuka przerywają milczenie. Zgroza
  2. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  3. Polskie media to przemilczały. Nie żyje legendarny muzyk
  4. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  5. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią

Źródło: Do Rzeczy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News