Kolejny poziom żenady przebity. Isabel Marcinkiewicz poszła do TVP i skompromitowała na wizji byłego męża

Kolejny poziom żenady przebity. Isabel Marcinkiewicz poszła do TVP i skompromitowała na wizji byłego męża Źródło: youtube.com/onet

Kazimierz Marcinkiewicz będzie miał o czym myśleć. Była żona premiera w studiu Telewizji Publicznej postanowiła upokorzyć polityka w sposób, który już na zawsze będzie się śnił byłemu premierowi po nocach. Takiego reportażu w TVP nikt się nie spodziewał.

Kazimierz Marcinkiewicz od wielu miesięcy zmaga się z problemem niepłacenia alimentów swojej byłej żonie. Isabel Marcinkiewicz wielokrotnie publicznie oskarżała swojego męża o to, że nie umieszcza na jej koncie należności zarządzonych przez sąd. Z racji tego, że kobieta chce zwrócić uwagę mediów na swój problem i kłótnię z byłym mężem, zdecydowała wziąć udział w programie "Alarm!", w którym całkowicie ośmieszyła byłego polityka PiS.

Kazimierz Marcinkiewicz doszczętnie ośmieszony przez byłą żonę. Tego polityk nie mógł się spodziewać

Ten odcinek programu "Alarm!" będzie się śnił Marcinkiewiczowi po nocach. Była żona premiera - Izabela, przed tysiącami telewidzów opowiedziała o tym, jak jej były ukochany nie dotrzymuje obietnic, które złożył w trakcie rozprawy rozwodowej. Przypomnijmy, że na mężczyznę zostały nałożone alimenty, których według słów jego byłej żony, nie płaci. Sam eksprezes Rady Ministrów wielokrotnie zasłaniał się faktem nieposiadania wystarczających środków finansowych do spłacania zobowiązań, pomimo tego, że w social mediach regularnie chwalił się wysokim standardem swojego życia.

W trakcie reportażu telewizji publicznej Isabel zdecydowała się zadzwonić do byłego ukochanego, który praktycznie od razu, kiedy usłyszał jej głos, odłożył słuchawkę.

- Rozmowa jest niemożliwa i podjęcie dialogu. - skwitowała Olchowicz.

Z kolei dziennikarz stacji, zaznaczał, że przez swoje problemy Marcinkiewicz stracił jakiekolwiek szanse na to, aby na nowo zaistnieć w krajowej polityce, i że niebawem może stanąć przed prokuraturą, która może zechcieć natychmiastowej egzekucji długów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Izabela Olchowicz tryumfuje na Facebooku

Nie da się ukryć, że materiał Telewizji Publicznej bardzo przypadł do gustu Olchowicz, która postanowiła skwitować go za pomocą swojego oficjalnego konta na Facebooku. Korzystając ze wzmożonego zainteresowania swoją osobą po występie w TVP, kobieta postanowiła zaapelować jeszcze raz do swojego męża o wypłacenie należnych jej alimentów.

- Z kolejnego odcinka "Alarm" TVP dowiedzieliśmy się od adwokat rodzinnej, że domaganie się spłaty długu z zasądzonych alimentów nie kwalifikuje się do uporczywego nękania - 'stalkingu', co śmiał zarzucać mi dłużnik. Poza tym wiadomo już, że komornik zajął mieszkanie dłużnika i wszczęto egzekucję 18 marca b.r. oraz że złożone jest już doniesienie do prokuratury o uporczywej nie alimentacji. Nie wiem, czy dłużnik nadal woli, żeby ten serial z nim w roli głównej trwał, zgodnie z tytułem piosenki Queen: The show must go on. Ja bym życzyła sobie, żeby już się zakończył i prosiłabym dłużnika o opamiętanie się i stosowną powagę do sytuacji - pisze była żona Marcinkiewicza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci
  5. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News