Półnagi polski premier na nagraniu. Skandal jakiego nie było

Półnagi polski premier na nagraniu. Skandal jakiego nie było

Kazimierz Marcinkiewicz był jednym z najbardziej kontrowersyjnych polskich polityków, któremu ostatecznie udało się nawet pełnić funkcję szefa Rady Ministrów. Zaskoczenie wyborców filmem, ukazującym półnagiego, krzyczącego na żonę działacza, okazało się więc naprawdę ogromne.

Małżeństwo Marcinkiewicza z Izabelą Olchowicz, które zakończyło się w 2016 roku, wywoływało skrajne emocje opinii publicznej. Wielu polityków twierdziło, iż związek z młodą, wylewną kobietą jest dla niego jedynie wizerunkowym strzałem w kolano.

Kazimierz Marcinkiewicz upokorzony

Co ciekawe, Isabel najbardziej skompromitowała byłego premiera już po zakończeniu kontrowersyjnego małżeństwa. Pokazała bowiem film, na którym widzimy go, gdy półnagi krzyczy na byłą już żonę. - Idź do pracy, zajmij się czymkolwiek, cokolwiek zrób, idź na bezrobotne, zajmij się jakąkolwiek pracą, jakąkolwiek robotą. (...) Przestań mnie nachodzić, a najlepiej odejdź - powtarzał kobiecie Marcinkiewicz.

Reakcja wyborców

Przyznać trzeba, że film narobił naprawdę wiele zamieszania w krajowych mediach. Nie wiadomo jednak, co tak naprawdę Olchowicz chciała w ten sposób osiągnąć i czy ostatecznie otrzymała to od byłego męża. Kazimierz Marcinkiewicz Fot. Super Express Kazimierz Marcinkiewicz Fot. Super Express Kazimierz Marcinkiewicz Fot. Super Express Kazimierz Marcinkiewicz Fot. Super Express  1. Szokujące słowa Masy! Chodzi o Roberta Biedronia
  2. PiS porównuje ministra Szyszkę do Jana Pawła II
  3. Morawiecki w 2017: Nie wprowadzę żadnych podatków. Wczoraj: Będzie nowy podatek
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu