Kazimierz Marcinkiewicz był jednym z najbardziej kontrowersyjnych polskich polityków, któremu ostatecznie udało się nawet pełnić funkcję szefa Rady Ministrów. Zaskoczenie wyborców filmem, ukazującym półnagiego, krzyczącego na żonę działacza, okazało się więc naprawdę ogromne.

Małżeństwo Marcinkiewicza z Izabelą Olchowicz, które zakończyło się w 2016 roku, wywoływało skrajne emocje opinii publicznej. Wielu polityków twierdziło, iż związek z młodą, wylewną kobietą jest dla niego jedynie wizerunkowym strzałem w kolano.

Kazimierz Marcinkiewicz upokorzony

Co ciekawe, Isabel najbardziej skompromitowała byłego premiera już po zakończeniu kontrowersyjnego małżeństwa. Pokazała bowiem film, na którym widzimy go, gdy półnagi krzyczy na byłą już żonę.

– Idź do pracy, zajmij się czymkolwiek, cokolwiek zrób, idź na bezrobotne, zajmij się jakąkolwiek pracą, jakąkolwiek robotą. (…) Przestań mnie nachodzić, a najlepiej odejdź – powtarzał kobiecie Marcinkiewicz.

Reakcja wyborców

Przyznać trzeba, że film narobił naprawdę wiele zamieszania w krajowych mediach. Nie wiadomo jednak, co tak naprawdę Olchowicz chciała w ten sposób osiągnąć i czy ostatecznie otrzymała to od byłego męża.

Kazimierz Marcinkiewicz
Fot. Super Express
Kazimierz Marcinkiewicz
Fot. Super Express
Kazimierz Marcinkiewicz
Fot. Super Express
Kazimierz Marcinkiewicz
Fot. Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujące słowa Masy! Chodzi o Roberta Biedronia
  2. PiS porównuje ministra Szyszkę do Jana Pawła II
  3. Morawiecki w 2017: Nie wprowadzę żadnych podatków. Wczoraj: Będzie nowy podatek

Czy sądzisz, że udostępnienie nagrania przez byłą żonę było dla Marcinkiewicza kompromitacją?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!


Głośne seksafery w polskiej polityce [ZDJĘCIA]