Kazimierz Marcinkiewicz pełnił funkcję polskiego premiera od października 2005 roku do lipca 2006 roku. Dziś polityk kojarzy się jednak wyborcom przede wszystkim z kontrowersyjnym życiem osobistym oraz głośnym rozstaniem z żoną, która opowiedziała właśnie w mediach o szokujących szczegółach rozwodu oraz podziału wspólnego majątku.

Marcinkiewicz poślubił Izabelę Olchowicz w 2009 roku. Chociaż w prasie pisało się o tym, jak udane i kochające tworzyli małżeństwo, rodzinna sielanka nie trwała długo.

Kazimierz Marcinkiewicz: burzliwy rozwód polityka

Rozwód okazał się za to prawdziwą gehenną. Izabela wywalczyła w sądzie alimenty, od których płacenia Marcinkiewicz niezmiennie się uchyla. Wciąż nie doszło także do pełnego podziału wspólnego majątku, gdyż były premier ma umyślnie wydłużyć czas trwania sądowej batalii.

– Pan Kazimierz Marcinkiewicz wniósł nowe dowody, zbędne w sprawie, aby ją przeciągnąć – powiedziała była życiowa partnerka polityka w wywiadzie dla Pudelka.

Zaskakujące szczegóły rozstania Marcinkiewiczów

– Niestety, nie ustalono kwoty alimentów oraz kwestii spłaty należności z tytułu podziału majątku – mieszkania, nie wywiązuje się ani z alimentów, ani z tytułu podziału majątku, to znaczy zwrotu mojego wkładu w mieszkanie. Przejął mieszkanie i umył ręce, uchyla się od komornika, ukrywa dochody, biegli lekarze potwierdzili moją niepełnosprawność, to jest niedowład całej kończyny górnej z przeczulicą oraz depresję – opowiedziała także kobieta, zaznaczając jednocześnie, że na horyzoncie pojawiła się już wizja szybkiego zakończenia batalii.

– Kolejna rozprawa w październiku i sąd zaznaczył, że chce wówczas zakończyć sprawę – ujawniła była żona Marcinkiewicza.

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa o swojej śmierci. Błaga Kaczyńskiego o przebaczenie

ZOBACZ TAKŻE: Rząd PiS traci największego sojusznika! Kaczyński zdruzgotany

ZOBACZ TAKŻE: Jackowski szokuje! Twierdzi, że wie, co się stało z Korą po śmierci

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

Kazimierz Marcinkiewicz
Fot. Facebook/Kazimierz Marcinkiewicz
Fot. Youtube.com/Sliwon

Czy Kazimierz Marcinkiewicz był dobrym premierem?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Nie uwierzysz, jak wiele razy te gwiazdy brały ślub!