Kazimierz Marcinkiewicz przez długi czas unikał płacenia alimentów swojej byłej żonie. Ta jednak nie zamierza siedzieć z założonymi rękami. Zażarcie walczy o pieniądze, które jest jej winny były mąż. Nie zamierza odpuścić, napuściła na męża komornika i nie zawaha się wsadzić go do więzienia.

Isabel Marcinkiewicz jest byłą żoną Kazimierza Marcinkiewicza. Kobieta w 2014 roku miała wypadek samochodowy, który spowodował uszkodzenie lewej ręki. Marcinkiewicz decyzją sądu miał płacić byłej żonie 5 tysięcy złotych miesięcznie na jej leczenie. Ten jednak odwołał się od wyroku. Isabel nadal oskarża go o niepłacenie zarządzonych pieniędzy. Według niej dług już urósł do 56 tysięcy złotych. Ostatnio jednak wydarzyło się coś co zaskoczyło kobietę.

Kazimierz Marcinkiewicz ma poważne kłopoty. Żona chce go wsadzić za kratki

Isabel ma zamiar skorzystać ze zmian odnoście do ścigania „alimenciarzy”. Uważa, że Marcinkiewicz może zmienić zdanie odnośnie do płacenia alimentów, gdy poczuje groźbę więzienia lub kary pieniężnej.

– Zmieniły się przepisy dla „alimenciarzy” i zamierzam skorzystać z tych zmian. Możliwe, że mąż jest w stanie oddać dług pod groźbą kary pieniężnej lub więzienia – mówi.

Była żona polityka ma opinię lekarza medycyny pracy, który stwierdził, że jest niezdolna do pracy. Przez co Kazimierz Marcinkiewicz będzie musiał oddać jej dług i zacząć regularnie płacić alimenty.

Marcinkiewicz wystraszył się gróźb żony?

Kobieta niedawno też znalazła zaskakującą przesyłkę. W swojej skrzynce pocztowej znalazła 3 tysiące złotych i liścik od byłego męża. Marcinkiewicz pisał w nim, że jeżeli jego była żona chce mieć wypłacane regularnie pieniądze, to musi odblokować jego konta bankowe, bo nie zamierza płacić komornikom.

– Dał mi trzy tysiące, wrzucił je w kopercie do skrzynki na listy. Ale zaznaczył, że jeśli chce otrzymywać pieniądze w miarę regularnie, to muszę odblokować jego konta, bo nie ma zamiaru płacić komornikom. Wciąż chce mną dyrygować! – dodaje.

Isabel będzie zawzięcie walczyć

Widać, że Isabel Marcinkiewicz nie była do końca zadowolona ze znalezionej koperty. Lis, który się w niej znajdował, wręcz jeszcze bardziej rozeźlił kobietę. Teraz chce się zdecydować na zdecydowanie poważniejsze kroki działania.

– Gdyby uczciwie spłacał zobowiązania, nie miałby na głowie komornika. Rozważam prokuraturę, wpis do Krajowego Rejestru Długów i Biura Informacji Kredytowej – mówi Isabel Marcinkiewicz.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Będzie rewolucja w UE? Aż 6 nowych państw chce dołączyć do wspólnoty
  2. Ekspert ujawnia ws. Smoleńska: „Szpiedzy USA wiedzieli, że Rosjanie kłamią”
  3. PiS się skompromitował! Politycy zbuntowali się i nie posłuchali Kaczyńskiego

 

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]

źródło: fakt.pl