Kazimierz Marcinkiewicz płaci alimenty na żonę
Instagram/izabela.olchowiczmarcinkiewicz
Konrad Karpiuk - 31 Lipca 2019

Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

Kazimierz Marcinkiewicz miał otrzymać od Koalicji Europejskiej propozycję powrotu do polityki - pod warunkiem uregulowania długu alimentacyjnego wobec żony. Sytuacja stała się tematem dyskusji w programie Michała Rachonia. Jeden z gości w dyskusji w ohydny sposób szydził z byłej żony Marcinkiewicza.

Kazimierz Marcinkiewicz w ostatnim czasie ma sporo kłopotów. Media podawały informacje o ucieczce od egzekucji komorniczej, ponadto wiadomo, że były premier ma niemałe długi alimentacyjne wobec swojej byłej i niepełnosprawnej żony - Izabeli Olchowicz. Problemy finansowe i związany z tym brak możliwości startowania z list Koalicji Obywatelskiej był tematem dyskusji w programie "Jedziemy" na TVP. W trakcie rozmowy rykoszetem oberwała 38-letnia była żona Marcinkiewicza.

Kazimierz Marcinkiewicz nie otrzyma miejsca na listach Koalicji Obywatelskiej. Wszystko przez nieuiszczone alimenty na niepełnosprawną żonę

Goście programu Michała Rachonia żartowali, że "myli się przyczynę, ze skutkiem" i własnie chęć wejścia do sejmu miała być spowodowana potrzebą zdobycia pieniędzy na uiszczenie długów. Jeden z gości zasugerował nawet, że Izabela Olchowicz udaje swoją niepełnosprawność.

Bliźniaki porzucone w śmietnikuGdy policjanci podeszli do śmietnika, zamarli z przerażenia. Tylko jedno z dzieci wciąż żyłoCzytaj dalej

- Specjalnie go usunęli [z list - dop. red.] żeby ta pani mogła zdjąć temblak, bo zobaczyli, że nie ma pieniędzy - powiedział gość programu "Jedziemy".

To jednak nie koniec nieodpowiednich żartów z byłej żony Kazimierza Marcinkiewicza. Inny z gości w pewnym momencie zaczął obrażać obecny wygląd niepełnosprawnej kobiety.

- Został oszukany, bo Isabel była piękna i szczupła, a już teraz zrobiła się trochę mniej - stwierdził gość Michała Rachonia.

Prowadzący "Jedziemy" w pewnym momencie zauważył, że rozmowa zmierza w zdecydowanie złym kierunku i przyhamował zapędy swoich gości. Jak jednak niektórzy zauważyli, zrobił to zdecydowanie za późno.

- Momencik, z wypadku się nie śmiejemy, nie nabijamy się z takich rzeczy, nie wiemy, jakie są przyczyny, nie wiem czemu była żona, jest na temblaku, zostawmy to na boku - powiedział Michał Rachoń.

Izabela Olchowicz - Marcinkiewicz jest oburzona. Przygotowuje pozew przeciw TVP

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata SzydłoKim jest mąż Beaty Szydło? 10 szokujących faktów z rodzinnego życia byłej premier, o tym wolałaby nie mówićCzytaj dalej

Była żona Kazimierza Marcinkiewicza podzieliła się na Facebooku swoimi odczuciami na temat programu. 38-latka wyraźnie czuje się urażona i uważa zachowanie gości Michała Rachonia za skandaliczne. Ponadto stwierdziła, że prowadzący zareagował zdecydowanie za późno.

- Jestem oburzona, że [...] w programie TVP info, "Jedziemy" Michała Rachonia, prowadzący i jego goście drwili z mojego wyglądu oraz niepełnosprawności, ba, co więcej, sugerując, że ją udaje [...] A prowadzący, mimo że zareagował, to nie zrobił tego w porę. [...] Dlaczego mam dodatkowo cierpieć z powodu komentarzy Panów, którzy parodiują mnie i śmieją się z mojego stanu zdrowotnego na wizji w telewizji rządowej. Czy to przykład rzeczywistego podejścia do niepełnosprawnych? [...] Informuję, że złożyłam pozew przeciw TVP - napisała na Facebooku Izabela Olchowicz - Marcinkiewicz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają miliony Polek. Osierociła 9-letnią córkę
  2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
  3. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  4. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność
  5. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg, prawdziwa makabra
  6. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  7. Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

anna_prus1Małgorzata Rozenek może być dumna? Wyciekła lista kobiet, z którymi spał jej mąż, wiele znanych nazwiskCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News