Wyciekły przelewy Marcinkiewicza do byłej żony. Kwoty zwalają z nóg, a jej ciągle mało

Wyciekły przelewy Marcinkiewicza do byłej żony. Kwoty zwalają z nóg, a jej ciągle mało Źródło: youtube/Tomasz Lis

Kazimierz Marcinkiewicz stał się obiektem zainteresowania mediów w całej Polsce, kiedy do sieci wyciekły przelewy z jego konta. Widać na nich, ile pieniędzy wysyła swojej byłej żonie. Sumy są zawrotne i ścinają z nóg, a to nie koniec, bo Izabela wciąż ma chrapkę na więcej.

Kazimierz Marcinkiewicz rozstał się ze swoją ukochaną Izabelą w 2013 roku, a oficjalnie rozwód dostali w zeszłym roku. Pomimo wzlotów i upadków w ich relacji, para utrzymywała ze sobą kontakt nawet po ustaniu związku. Były premier wysyłał też swojej byłej partnerce pieniądze. Dziś światło dzienne ujrzały przelewy, których miał dokonywać - opiewają na gigantyczne kwoty. 

Kazimierz Marcinkiewicz i lekka ręka do pieniędzy

- Odkąd ją poznałem, zawsze płacę. Doskonale wie, że jak mam, to się z nią dzielę, ale ona chce mnie publicznie „zgładzić”, więc od prawie pięciu lat opowiada o mnie kłamstwa - powiedział Kazimierz Marcinkiewicz. 

W samym 2014 roku Kazimierz Marcinkiewicz miał przelać na konto Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz ponad 40 tysięcy złotych. W tym czasie opłacał jej także mieszkanie, którego koszt wynosił minimum cztery tysiące miesięcznie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kazik nigdy nie miał problemu, by przekazywać Izabeli pieniądze, chociaż tylko on zarabiał. Przy czym miał też sięgające 12 tys. zł zobowiązania finansowe względem pierwszej żony i syna. Dawał żonie pieniądze, gdy tylko dzwoniła, że potrzebuje, a w czasie ich związku Izabela miała dostęp do jego kont i kart, Marcinkiewicz płacił też za nią w sklepach, restauracjach, hotelach - powiedział przyjaciel polityka. 

Kazimierz Marcinkiewicz odda wszystko?

Podczas rozprawy rozwodowej sąd przyznał Izabeli alimenty. Kazimierz Marcinkiewicz, który ich nie wpłacał przez 3 lata na konto byłej żony, jest teraz zobowiązany do wypłacenia 155 tys. zł zaległych alimentów. 

- Wytrzymałem trzy lata małżeństwa, to wytrzymam więzienie - powiedział Kazimierz Marcinkiewicz, który póki co, nie uregulował należności nałożonych przez sąd. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek poszedł do szpitala, by poznać wnuczkę. Na miejscu odkrył okrutne kłamstwo swojej córki
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Kazimierz Marcinkiewicz zdaniem byłej partnerki dokonywał tych wszystkich przelewów ze względu na wyrzuty sumienia, które miał wobec niej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News