Kazimierz Marcinkiewicz szuka pracy. Treść ogłoszenia zwala z nóg

Kazimierz Marcinkiewicz szuka pracy. Treść ogłoszenia zwala z nóg Źródło: Onet News YouTube.com

Kazimierz Marcinkiewicz zdecydował się na bardzo odważny krok i zamieścił w sieci ogłoszenie, że poszukuje pracy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie sama treść oraz sposób, w jaki napisany jest anons. Poza tym rzadko zdarza się żeby osoba, która zajmowała tak wysokie stanowisko w państwie zmuszona była szukać pracy w ten sposób.

Kazimierz Marcinkiewicz zamieścił w serwisie LinkedIn ogłoszenie, które ściągnęło na niego zainteresowanie wszystkich. Były premier ogłosił, że poszukuje pracy i zareklamował się w iście filmowym stylu, nie przebierając przy okazji w barwnych epitetach oraz przymiotnikach mających podkreślić jego atuty.

Kazimierz Marcinkiewicz miał wycofywać się z życia publicznego

Kazimierz Marcinkiewicz jakiś czas temu zdecydował się wycofać z czynnej polityki, jednak nadal zdarzało mu się pojawiać w formie eksperta w przeróżnych wywiadach, w których chętnie przedstawiał swoje stanowisko. Wielokrotnie można go było spotkać  w redakcji Onetu, a w jednym z dostępnych jeszcze na YouTubie Onet News usłyszeć można, jak nazywa polskich polityków tchórzami. Po wycofaniu się z ław sejmowych głośno było o nim głównie za sprawą medialnego związku z Izabel Marcinkiewicz, który stał się początkiem jego poważnych problemów finansowych. Możliwe, że właśnie zasądzone na rzecz kobiety alimenty zmusiły byłego premiera do poszukiwania nowej pracy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na LinkedIn pojawiło się ogłoszenie, które zafascynowało internautów

Jak podają Wprost oraz TVP Info, Kazimierz Marcinkiewicz zdecydował się zareklamować w popularnym serwisie, w którym głównym celem jest właśnie poszukiwanie pracy, lub też znajdowanie korzystnych i przydatnych kontaktów. Treść zamieszczonego ogłoszenia zwala jednak z nóg.

- Może jest jakieś interesujące miejsce dla mężczyzny z tak rozległym doświadczeniem jak moje? Łączę doświadczenie z pracy w wielkich instytucjach jak EBRD, Goldman Sachs [...]. Co więcej, jestem niezwykle zmotywowany, ekstremalnie elastyczny i w pełni dostępny, więc gotowy do pracy kiedykolwiek i gdziekolwiek jest to potrzebne - cytuje fragment z obszernego ogłoszenia "Wprost". Sam były premier przedstawia się jako 60-letni mężczyzna, który ma zamiar być czynny zawodowo jeszcze co najmniej 10 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się obawiali. Zapadła decyzja o ponownym zamknięciu obiektu

2. 20 lat temu Ivan Komarenko był na szczycie. Smutny upadek, wiemy czym się dziś zajmuje

3. W popularnym serze wykryto listerię i gronkowce. GIS ostrzega, aby go nie jeść, jest niebezpieczny dla zdrowia

Wcześniej "Fakt" informował o problemach finansowych 

Kazimierz Marcinkiewicz w dawnym wywiadzie z dziennikarzem Faktu przyznał, że polityczna i medialna przeszłość sprawia, że ma spore problemy z zatrudnieniem się gdzieś na stałe, a przez to nie otrzymuje stałego wynagrodzenia. Po ustąpieniu z funkcji premiera Kazimierz Marcinkiewicz przez chwilę był prezydentem Warszawy, a potem dyrektorem w EBOiR w Londynie. Od tamtej pory ma duże problemy ze znalezieniem pracy. Trzymamy kciuki, aby zamieszczone przez niego ogłoszenie przyniosło oczekiwany efekt.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Pilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego kraju
  3. Polsat nie ma litości dla TVP i TVN. Wieczorem pokaże megahit, miliony zasiądą przed telewizorami
  4. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
  5. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Wypaliła prawdę o tragedii uczestników, nie mieści się w głowie
  6. Uwaga, już się zaczęło. Rusza rejestracja o bony turystyczne
  7. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny
  8. Skandaliczne zachowanie ekspedientki z Żabki. Bezceremonialnie wyrzuciła klientkę ze sklepu, powód poraża
  9. Andrzej Duda przyłapany. Myślał, że nikt nie widzi, co robi przed swoją willą w Krakowie

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News