Komornik chciał zabrać Marcinkiewiczowi rower. Izabela żałuje, że nie zabrał mu też ubrań

Komornik chciał zabrać Marcinkiewiczowi rower. Izabela żałuje, że nie zabrał mu też ubrań Źródło: YouTube - Onet News

Kazimierz Marcinkiewicz stał się bohaterem skandalu obyczajowego po rozstaniu z Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz. Były polityk musiał ostatnio mierzyć się z poważnym problemem. Komornik chciał odebrać mu rower, a jego była partnerka głośno ubolewała nad tym, że nie zabrał jeszcze ubrań.

Kazimierz Marcinkiewicz wciąż często pojawia się w mediach za sprawą głośnego konfliktu z Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz. Lata temu oboje uchodzili za najgorętszą parę w polskiej polityce, obecnie jednak mówi się o nich wyłącznie w kontekście kłótni, która trwa już od dłuższego czasu. Oboje nie potrafią żyć w zgodzie po głośnym rozstaniu, o którym mówiła niegdyś cała Polska. Były premier ma jednak więcej problemów.

Problemy finansowe w jego przypadku nie są żadną tajemnicą. Kazimierz Marcinkiewicz ma problemy z płaceniem alimentów na rzecz byłej żony. Kobieta postanowiła zgłosić sprawę, w związku z czym byłym prezesem Rady Ministrów zajął się komornik. Problemy dopadły byłego premiera w ostatnim czasie podczas spędzania wolnego czasu na mieście, co wyjątkowo go zdziwiło. 

Kazimierz Marcinkiewicz ma poważne problemy finansowe

Były premier chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym w mediach społecznościowych. Obecnie mężczyzna bardzo rzadko występuje w telewizji jako ekspert do spraw polityki, angażując się w dbanie o własną sylwetkę. Teraz Marcinkiewicz zainteresował się zawodami Ironman, które mają sprawdzić przede wszystkim wytrzymałość każdego biorącego udział.

W trakcie zawodów spotkała go jednak niemiła niespodzianka, o której postanowił opowiedzieć na Instagramie. Jak się okazało, komornik usiłował zająć jego rower, a na tym cała sprawa się nie zakończyła. 

Kazimierz Marcinkiewicz pozostaje w konflikcie z byłą żoną

- Moja stalkerka zażądała od komornika by zabrał mi rower w czasie zawodów. Ciśnienie 200 choć startuje na nie swoim rowerze i w telefonie mam tego dowód. Komornik mnie zostawił. Zawody ukończyłem. Z jeszcze większym zaangażowaniem wracam do treningów. Oj ile uśmiechniętych ludzi dziś spotkałem - napisał Marcinkiewicz na swoim Instagramie.

Zwrócił także uwagę na nietypowe zachowanie Izabeli Olchowicz, która jego zdaniem miała doprowadzić do interwencji komornika. Kobieta była najwyraźniej zawiedziona, że urzędnik nie usiłować zabrać jej byłemu ukochanemu wszystkiego - łącznie z ubraniami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Okazało się, że rower dłużnika, który komornik chciał zatrzymać, należy do członka rodziny. czy strój sportowy również? Czy dłużnik jest 'utrzymywany' przez rodzinę, by nie wykazywać dochodów? Bardzo prawdopodobne. Czy dłużnik alimentacyjny może funkcjonować jak gdyby nigdy nic się nie stało? I ma prawo jeszcze mieć pretensję, że komornik go odwiedza? - odpowiedziała mężczyźnie Izabela Olchowicz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Woźniak-Starak oszukała wszystkich widzów. Wszystko, na co patrzyliśmy, było kłamstwem
  2. Nic dziwnego, że były prezydent stracił dla niej głowę. Zdjęcie 24-letniej Jolanty Kwaśniewskiej rozgrzewa do czerwoności
  3. Księżna Kate w pośpiechu opuściła karocę, w której jechała z Markle. Rodzina królewska o krok od gigantycznego skandalu
  4. "Wolałabym siedzieć obok zwierzęcia niż obok dziecka". Burza w sieci po wpisie celebrytki z samolotu

źródło: Planeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News