Psycholog zabrał się za Kazimierza Marcinkiewicza. Isabel będzie wniebowzięta

Psycholog zabrał się za Kazimierza Marcinkiewicza. Isabel będzie wniebowzięta Źródło: Instagram - Kazimierz Marcinkiewicz

Kazimierz Marcinkiewicz dawno zakończył karierę polityczną, choć wcale nie oznacza to, że zrezygnował z uczestnictwa w życiu publicznym. Często możemy spotkać się z jego wpisami w mediach społecznościowych. Niedawno na jego działalności postanowił skupić się psycholog.

Kazimierz Marcinkiewicz należał do polityków, o których głośno było nie tylko ze względu na dokonania w Sejmie, ale również przez życie prywatne. Były premier przez pewien czas był w związku małżeńskim z Izabelą Olchowicz, bardziej znaną jako Isabel. Kobieta wielokrotnie wspomina o tym, że nie czuje szacunku ze strony byłego premiera, który nie ma zamiaru płacić alimentów. 

Isabel często wypowiada się o swoim byłym mężu w bardzo krytyczny sposób, komentując niemal każdy jego krok. Okazuje się, że były polityk stroni od kontaktu z dawną ukochaną, jednak nie boi się udzielać w mediach społecznościowych. Kolejne jego wpisy cieszą się sporą popularnością. Zachowanie byłego polityka zostało przeanalizowane przez specjalistę, który podał przyczynę takiego postępowania.

Kazimierz Marcinkiewicz aktywny w mediach społecznościowych

O rozwodzie Kazimierza i Isabel Marcinkiewiczów dowiedzieliśmy się już kilka miesięcy temu. Para nie żyła ze sobą w dobrych relacjach już od dłuższego czasu. Dziś Isabel Olchowicz nie wspomina dobrze czasu spędzonego ze znanym politykiem, o czym przekonuje podczas licznych wizyt w programach telewizyjnych lub internetowych. Kobieta twierdzi, że jej były mąż jest zwykłym oszustem, bo nie chce płacić alimentów.

Były polityk wygląda na człowieka, który nie przejmuje się tym, co mówią o nim w mediach. Nie robi sobie nic ze słów byłej partnerki. Póki co zajęty jest budowaniem swojego profilu w mediach społecznościowych. Co ciekawe, Kazimierz Marcinkiewicz nie zamieszcza w internecie żadnych zdjęć dotyczących jego życia zawodowego, dzieli się z obserwującymi wszystkim tym, co spotyka go na co dzień.

Nie brakuje informacji na temat planów Marcinkiewicza na przyszłość, pojawiają się także wiadomości dotyczące jego sposobów na spędzanie wolnego czasu. Wiele osób zastanawia się nad powodami takiej aktywności w internecie. Wszystko postanowił wyjaśnić specjalista, który zawodowo bada takie problemy i jest w stanie wyjaśnić postępowanie byłego polityka.

Kazimierz Marcinkiewicz pod lupą psychologa

Na Instagramie Kazimierza Marcinkiewicza znajdują się przede wszystkim zrobione przez niego selfie, czyli zdjęcia zrobione przednią kamerą. Powody takiego zabiegu wyjaśnił znany psycholog Zbigniew Nęcki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Robienie selfie i umieszczanie takich zdjęć w mediach społecznościowych wiąże się z potrzebą podkreślenia swojego istnienia, wkraczają tu wątki narcystyczne i egocentryzm - egoistyczne uwielbienie samego siebie. Człowiek widzi siebie jako osobę centralną we wszechświecie, media społecznościowe dają zaś pozór dojścia do uwagi publicznej. To nawoływanie: patrzcie, podziwiajcie. Kiedyś trzeba było mieć pomnik, albo obraz, dziś wystarczy Facebook, czy Instagram - mówi psycholog.

Isabel Marcinkiewicz z pewnością mogłaby zgodzić się z analizą specjalisty. Wielokrotnie podkreślała, że jej były mąż jest zakochany w sobie i nie interesuje go żadna inna osoba, a doniesienia od psychologa jedynie potwierdzają jej słowa. Komentarz doktora Zbigniewa Nęckiego może być jej osobistym sukcesem, nareszcie nie tylko ona przekonuje bowiem, że Kazimierz Marcinkieiwcz jest zapatrzony w siebie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Barbara Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką. Wyjątkowe zdjęcie
  4. Syn Dowbor żartuje z tragedii Notre Dame. Chce, by matka wyremontowała katedrę z ekipą Polsatu
  5. Nowe fakty w sprawie Komendy. Prokurator wrobił niewinnego człowieka?!
  6. Partner Przybylskiej oskarżony o gwałt i odurzenie w areszcie. Jego pełnomocnik wydał właśnie oficjalne oświadczenie

źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News