Marcinkiewicz ostatecznie upokarza Isabel: "Wytrzymałem 3 lata małżeństwa, to wytrzymam więzienie"

Marcinkiewicz ostatecznie upokarza Isabel: "Wytrzymałem 3 lata małżeństwa, to wytrzymam więzienie" Źródło: YouTube / Tomasz Lis

Kazimierz Marcinkiewicz w końcu skomentował oskarżenia, które kierowane są pod jego adresem w związku z uchylaniem się od płacenia alimentów. Do tej pory odmawiał rozmów na ten temat. Padło wiele ostrych słów.

Kazimierz Marcinkiewicz do tej pory odmawiał rozmów na temat oskarżeń o uchylanie się od płacenia alimentów. Do prokuratury wpłynęło oskarżenie w tej sprawie. Teraz były premier stanowczo skomentował zarzuty. Padły bardzo mocne słowa, skierowane m.in. do jego byłej żony Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz.

Kazimierz Marcinkiewicz skomentował zarzuty o uchylaniu się od płacenia alimentów

Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do Sądu Rejonowego m.st. Warszawy akt oskarżenia przeciwko Marcinkiewiczowi, w związku z domniemanym uchylaniem się od płacenia alimentów byłej żonie, Izabeli Olechowicz-Marcinkiewicz. Kwota wielomiesięcznych zaległości przekroczyła już 120 tysięcy złotych. Były premier postanowił przerwać milczenie i skomentować tę sprawę. Padły bardzo mocne słowa, ostatecznie upokorzył dawną ukochaną. 

- Chcę jak najszybszego procesu, by poddać się karze, za to, że nie zarabiam. Wytrzymałem trzy lata małżeństwa, to wytrzymam więzienie - powiedział w rozmowie z dziennikarzami "Faktu".

Marcinkiewicz jest bardzo rozżalony i zły. Twierdzi, że prokuratura stała się narzędziem politycznej opresji, dlatego został oskarżony.

- Pani prokurator doskonale zna moją sytuację materialną, finansową i zawodową. Nie przedstawiła mi żadnego dowodu na uchylanie się od płacenia. Ale nie ma sprawy, zostanę więźniem Kaczyńskiego i Ziobry. Choć jestem niewinny. Odsiedzę swoje i będę miał spokój, a dwa razy za ten sam czyn się nie karze - powiedział Marcinkiewicz.

Kazimierz Marcinkiewicz jest dłużny byłej żonie już ponad 120 tysięcy złotych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prawdopodobnie niedługo zlicytowany zostanie również apartament należący do polityka. W księgach wieczystych pojawiła się informacja o zajęciu komorniczym. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 73 metrów kwadratowych mieści się w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego w Warszawie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Rzecznik prokuratury, Łukasz Łapczyński, przekazał, że oskarżony polityk nie przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia w sprawie. Za uchylanie się od wypełniania nałożonego obowiązku alimentacyjnego grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. STRZEŻ SIĘ kontroli drogowej. Policja wlepi ci mandat nawet za drobnostkę
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci
  4. Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami
  5. Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę

źródło: Fakt 24

Następny artykuł