Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch

Marcinkiewicz ogłosił ostateczną decyzję. Zaskakujący ruch Źródło: Instagram/Kazimierz Marcinkewicz

Kazimierz Marcinkiewicz zdecydował się na szczerze wyznanie, podjął ważną decyzję. Nikt go o to nie podejrzewał, wszyscy są zaskoczeni wyborem byłego premiera.

Kazimierz Marcinkiewicz w ostatni czasie nieustannie zaskakuje opinię publiczną. Jeszcze niedawno głośno była o jego aferze alimentacyjnej, przez co odmówiono mu w miejsca na listach w wyborach do europarlamentu. Ponadto polityk zajął się dbaniem o swoją formą i zaczął uprawiać sport. Teraz podjął kolejną, ważną decyzję.

Kazimierz Marcinkiewicz zaskoczył wszystkich swoją decyzją

W ostatnim wywiadzie, były polityk oświadczył, że całkowicie zrezygnował z picia alkoholu. Dziennikarz Faktu, który przeprowadzał wywiad, był w szoku. Zapytał więc Kazimierza Marcinkiewicza, czy miał wcześniej problem z piciem.

- Nie pamiętam, kiedy się upiłem. Lata całe nie piłem wódki, tylko dobre wino i czasem piwo i to raczej w weekendy. Bardzo lubię wino! - przyznał z rozbrajającą szczerością były premier.

Okazuje się, że Kazimierz Marcinkiewicz postanowił zrezygnować z alkoholu ze względu na swoje zdrowie i sport, który zaczął jakiś czas temu uprawiać. Napoje wyskokowe, miałyby mu przeszkadzać w osiąganiu pożądanych rezultatów. Przyznał, że efekty odczuł po krótkim okresie abstynencji.

Kazimierz Marcinkiewicz zdradza czemu podjął taką decyzję

- Nie jest ciężko i o dziwo, śpię jak zabity. Ciężko będzie, jak będę musiał iść na imprezę, ale nauczyłem się, że w życiu trzeba wybierać, trzeba mieć priorytety [...] Nie wiem tylko, czy Polak bez alkoholu to jeszcze Polak - powiedział były premier.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponadto dzięki odstawieniu alkoholu, Kazimierz Marcinkiewicz liczy, że łatwiej będzie mu zgubić nadmiar 5 kilogramów. Polityk bardzo przejmuje się upływającym czasem, dlatego dba o formę. Ponadto po zakończeniu związku z Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz pozostaje samotny.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie
2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Marzeniem byłego premiera jest poprawienie wyniku w połowie dystansu biegu Ironman. Aby go ukończyć, trzeba przepłynąć 3,86 kilometra, 180,2 km przejechać na rowerze oraz przebiec. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z jego planem treningowym, za rok podejmie próbę wykonania wyzwania w całości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Polska wstrzymała oddech, dziewczynka stała się najmłodszą matką w kraju. Ojciec dziecka był o wiele starszy, tysiące osób żyło ich tragedią
  4. Dziecko umarło w wielkim bólu. Mama z przyjacielem dokonali dekapitacji 8-miesięcznej Hani
  5. Pies utknął w drzewie, po czym zmarł. Znaleziono go dopiero po 50 latach, widok odbiera mowę

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News