Egzekucja domu Marcinkiewicza. Isabel: Będę mogła w końcu spłacić długi i spać spokojnie

Egzekucja domu Marcinkiewicza. Isabel: Będę mogła w końcu spłacić długi i spać spokojnie Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNpl

Kazimierz Marcinkiewicz z Izabelą Olchowicz rozwiódł się w 2018 roku. Od tamtej pory media nieustannie interesują się kontrowersjami, które dzieją się w ich życiu. Chodzi między innymi o alimenty, których Marcinkiewicz od dłuższego czasu nie płacił swojej byłej żonie. Media donoszą, że właśnie wzięły się za niego instytucje sądowe, a w jego mieszkaniu trwa teraz egzekucja.

Kazimierz Marcinkiewicz ma na głowie komornika - tak doniósł jeden z portali, który potwierdził doniesienia o egzekucji, odbywającej się w jednym z mieszkań polityka na Ochocie w Warszawie.

Kazimierz Marcinkiewicz nie spłacał alimentów. Teraz jego majątek przejmuje komornik

Były premier nie płacił alimentów Izabeli Olchowicz. Odkąd Marcinkiewicz rozwiódł się z nią w 2018 roku w mediach niemal ciągle pojawiają się nowe, tajemnicze informacje z ich konfliktem w tle. 

Portal "Pudelek" dotarł właśnie do informacji, które zszokowały internautów, bowiem w jednym z mieszkań polityka, które znajduje się na warszawskiej Ochocie, doszło do egzekucji komorniczej. Dziennikarze wspomnianego medium postanowili wprost zapytać "u źródła".

 - Tak, zgadza się. Najpierw mieszkanie było zajęte z tytułu wynajmu, a teraz zajęte w drodze licytacji w celu egzekucji alimentów. (...) Sprawa jest coraz bliżej finału. Kiedy odzyskam pieniądze, będę mogła w końcu spłacić długi i spać spokojnie - udzieliła komentarza "Pudelkowi" Izabela Olchowicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kilka dni temu w mediach społecznościowych, Izabela Olchowicz wyraziła stanowczy sprzeciw zachowaniom swojego męża, który nawet chciał wytoczyć przeciwko niej pozew. Publicznie oskarżał ją o to, że swój wypadek, a także poniesione w nim obrażenia, tak naprawdę były przez nią użyte tylko w jednym celu - aby zaszkodzić jego wizerunkowi. W swoim wpisie odniosła się ona także do alimentów, które najprawdopodobniej wreszcie odzyska w formie mieszkania, które trafi na licytację.

 - Dłużnik alimentacyjny (na kwotę ponad 100 tys.) nadal chce dyskutować z decyzją sądu. Dłużnik przywołuje stare wydarzenia, mijając się z prawdą, insynuuje, naraża swoimi poczynaniami na nieprzyjemności. Dlaczego to wszystko? Dlaczego nadal manipuluje opinią publiczną, straszy pozwem (trzeba mieć podstawy prawne, aby być w ogóle takowy złożyć)? Bo pętla wolno się zaciska? Bo wie, że będzie musiał już wkrótce ponieść odpowiedzialność za swoje kłamstwa oraz uchylanie się od płacenia alimentów? - napisała na swoim Facebooku.

Internauci zadają sobie w obecnej sytuacji tylko jedno pytanie. Co przyniesie przyszłość?

ZOBACZ TAKŻE

  1. Obrzydliwa zbrodnia! Młodziutka Polka została brutalnie zamordowana przez partnera. Zmasakrował jej ciało maczetą
  2. Krystyna Pawłowicz wyjdzie niedługo za mąż? Jej decyzja o ślubie zaskoczy każdego. Pospadacie z krzeseł
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole poadstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News