Minął ponad rok od śmierci Kazimiery Utraty "cioci Stasi" z "Klanu". Skandaliczne informacje rozzłościły fanów

Minął ponad rok od śmierci Kazimiery Utraty "cioci Stasi" z "Klanu". Skandaliczne informacje rozzłościły fanów Źródło: youtube.com/kidprotect

Kazimiera Utrata odeszła z tego świata rok temu. Kochana przez fanów i przesympatyczna Ciocia Stasia była prawdziwą ikoną serialu "Klan". Miłośnicy produkcji TVP są zdruzgotani, a sama stacja odpowiada w bardzo mocnym tonie na ich roszczenia.

Kazimiera Utrata była przez ostatnie lata swojej kariery zawodowej związana z telenowelą TVP - Klanem. Artystka, która debiutowała w latach 50., nigdy nie została uśmiercona w produkcji, jej wątek po prostu zniknął. Fani aktorki i serialu nie zgadzają się na taki stan rzeczy i żądają zakończenia wątku i pożegnania z postacią Cioci Stasi. Telewizja ma jednak swoje zdanie i nic nie zapowiada na to, by się ono zmieniło.

Kazimiera Utrata nie została uśmiercona w "Klanie". Fani są wściekli

O tym, jak bardzo fani są zawiedzeni takim traktowaniem aktorki i wykreowanej przez niej postaci, przekonać się możemy czytając komentarze na portalach społecznościowych produkcji i na forach poświęconych serialowi. Miłośnicy Utraty mają wielkie pretensje do telewizji, że ta nie uśmierciła po prostu Cioci Stasi, nie pożegnano jej z należytym szacunkiem, a jej wątek z dnia na dzień wyparował.

– Po prostu przestali o niej mówić z dnia na dzień. Jakby nigdy nie istniała. To skandal i co z tego, że kiedyś przed "Klanem" pokazano materiał o pani Kazimierze, w którym poinformowano o jej śmierci? Klanowersum to inny świat i w nim ciocia Stasia żyje! Z szacunku do jej postaci, która była ważną częścią "Klanu" i wszystkich fanów powinno się ten wątek w godny sposób zamknąć – mówi jeden z fanów serialu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Scenarzyści odpowiadają fanom produkcji

Osoby odpowiedzialne za tworzenie scenariusza twierdzą, że postać Cioci Stasi została uczczona w odpowiedni sposób. Jak sami twierdzą, przed jednym z odcinków "Klanu" puścili krótki dokument o postaci aktorki, sama postać jeszcze powróci w rozmowach bohaterów.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało

2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

– Gdzie w książkach dotyczących scenopisarstwa jest napisane, że jak aktor umrze, to w serialu jego bohater też musi umrzeć? Niedługo ciocia Stasia wróci w rozmowach bohaterów – mówi Anna Wiejowska z biura prasowego "Klanu".

Ta informacja jednak jeszcze bardziej rozzłościła fanów, którzy liczyli po prostu na godne pożegnanie swojej ukochanej aktorki oraz postaci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

Źródło: Fakt 

Następny artykuł