Kayah nagle przerwała swój występ w Polsacie. Powód zwala z nóg

Kayah nagle przerwała swój występ w Polsacie. Powód zwala z nóg Źródło: instagram.com kayah_official

Kayah najpierw brawurowo zachęciła publikę do wspólnej zabawy, a później, ku zdumieniu wszystkich, przerwała swój występ. Wypowiedziała słowa, które mogły niektórych szczerze poruszyć. Niewiarygodne.

Kayah, Cleo, Zenek Martyniuk, Sławomir i szerokie grono innych gwiazd, pojawiło się ostatnio na scenie Polsatu, by zagrać na Festiwalu Weselnych Przebojów, który poprowadzili Ela Romanowska i Rafał Maserak. Na wydarzeniu rozbrzmiały największe hity muzyki tanecznej, a publika w najlepsze dała się porwać do wspólnej zabawy. Przede wszystkim ze względu na trwającą pandemię, festiwal musiał zostać zaplanowany przez organizatorów w każdym calu. Tym bardziej więc nikt nie spodziewał się tego, co zrobiła znana artystka. 

Publiczność zaniemówiła. Kayah nagle przerwała swój występ 

Nie sposób zaprzeczyć, że od kilku tygodni atmosfera w naszym kraju zagęszcza się coraz bardziej. Środowisko osób LGBT stale walczy o swoje prawa, co wywołuje skrajne emocje w opinii publicznej, a oliwy do ognia dolała ostatnia interwencja służb, w czasie której przy zastosowaniu radykalnych środków doszło do zatrzymania jednego z protestujących. Od tego czasu coraz więcej znanych twarzy komentuje tę  sytuację, apelując o równe prawa dla wszystkich. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Obojętna nie pozostała również Kayah, która postanowiła wykorzystać swój wysęp w Polsacie i zwrócić się do Polaków. Niespodziewanie przerwała koncert, by oficjalnie zabrać głos. 

- Kochani, a ja bym chciała, żeby wszyscy, którzy się kochają, mogli zalegalizować swój święty związek małżeński i bawić się - mówiła ze sceny na Festiwalu Weselnych Przebojów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Samolot runął na ziemię, wszyscy nie żyją. Tragiczne doniesienia z polskiej miejscowości

2. Objawy chorób serca, które dostrzeżesz gołym okiem. Nigdy ich nie lekceważ

3. Natychmiastowa decyzja sanepidu. Nie mogło być inaczej

Krótko po wydarzeniu postanowiła raz jeszcze odnieść się do sytuacji, tym razem za pośrednictwem Instagrama, na którym opublikowała zdjęcie i zamieściła krótki, ale dosadny wpis. 

- Kochani Moi, tak jak powiedziałam ze sceny, marzy mi się, by wszyscy w naszym kraju, którzy się kochają, którzy tego pragną, mogli zalegalizować swoje związki. Tylko tyle i aż tyle. „...bo miłość może wszystko i dzięki niej każdy cud się stanie...” - pisała na Instagramie Kayah.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia w sobotnie popołudnie. Akcja trwała 10 minut, ofiara miała przed sobą całe życie
  2. Mamy potwierdzenie, koronawirus w kolejnym McDonaldzie. Sanepid pilnie szuka klientów
  3. Pilne ostrzeżenie GIS. Dotyczy wszystkich osób po 65. roku życia, trzeba uważać
  4. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Zakażony ksiądz i kilkunastu podopiecznych
  5. Narodowcy zbierają się w samym centrum Warszawy, pojawiły się tłumy. Na miejscu jest policja, może dojść do blokady

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News