Kupił popularną kawę i pił ją z bliskimi. Opowiedział, co miało znaleźć się na dnie słoika, był o krok od nieszczęścia

Kupił popularną kawę i pił ją z bliskimi. Opowiedział, co miało znaleźć się na dnie słoika, był o krok od nieszczęścia Źródło: Pixabay /sardenacarlo

Kawa, którą kupił mężczyzna, wyglądała zupełnie zwyczajnie. To, co znalazł na dnie opakowania, zmroziło mu krew w żyłach. Mogło dojść do nieszczęścia, gdyby w porę nie zauważył nietypowej zawartości słoika.

Kawa, która kupił internauta o nicku Petroick, wyglądała zupełnie zwyczajnie. Nie spodziewał się, że na jej dnie może czaić się śmiertelne niebezpieczeństwo. Jest przerażony, pił ją z całą rodziną. Mogli być o krok od tragedii. Swoją historia podzielił się na portalu Wykop. Prosi użytkowników forum o poradę.

Kawa wyglądała tak samo jak zwykle

Mężczyzna napisał, że kupił kawę Nescafe Sensazione w Biedronce w Radwanicach koło Wrocławia. Na pierwszy rzut oka wyglądała zupełnie zwyczajnie. Jak twierdzi, na dnie naczynia znalazł jednak rzekomo potłuczone szkło. Pił ją z całą rodziną, teraz jest zaniepokojony, że jakieś drobinki szkła mogły dostać się do ich układu pokarmowego. Jak sam podkreśla, miał szczęście, że zauważył je tak szybko. Rzeczywiście strach pomyśleć, co mogłoby się stać, gdyby razem z napojem wypił większe kawałki.

-Teściowie (w imieniu których pisze ten post) jak na razie nie odczuli żadnych niepokojących zmian. Nie wiemy też do końca co w takiej sytuacji robić?!? Jechać na SOR? prześwietlenie? Czy coś groźnego może się stać? [pisownia oryginalna] – pyta na forum przerażony czytelnik.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kawa na dnie rzekomo miała drobinki szkła

Internauta twierdzi, że szklane opakowanie, w którym kupił felerną kawę, nie było uszkodzone, a kawa nie wyróżniała się niczym od innych. Dlatego zupełnie zaskoczyły go kryształki szkła, które rzekomo miały znajdować się w środku słoika. Jeśli tak było, to rzeczywiście było to śmiertelnie niebezpieczne znalezisko.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Wszyscy są ranni. Napływają straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości

Mężczyzna apeluje do wszystkich o czujność. Szkło w kawie mogło być jednorazowym znaleziskiem, ale lepiej dmuchać na zimne. Jak sam podkreśla, miał zwrócić się z tą sprawą zarówno do firmy Nestle, jak i Biedronka, ale żadna z nich nie udzieliła jak na razie komentarza w tej sprawie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS masowo ZABIERA zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zobaczyłeś plastikową butelkę przy kole samochodu? Uważaj, niebezpieczeństwo nadciąga
  4. Justyna Kowalczyk właśnie przestała ukrywać partnera, wielka tajemnica wyszła na jaw. Wielu ludziom opadnie szczęka na widok miłości jej życia
  5. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutny fakt z jej życia

źródło: Popularne

Następny artykuł