Kaufland, Lidl, Biedronka, Tesco i inne wielkie sieci muszą się mieć stale na baczności. Na tak dużym rynku, jak rynek polski konkurencja nie śpi. A Polacy uwielbiają w wpadać w szał zakupów.

Kaufland i inne giganty mają swoich ekspertów od marketingu. Nikt jednak nie wie, z czego wynika taka pasja Polaków do przechadzania się między półkami hipermarketów.

Być może pokutują czasy komuny, kiedy to wybór ograniczony był zazwyczaj do octu, musztardy i oleju. A przynajmniej takimi historiami zasypują nas rodzice i dziadkowie. W polskich domach przy świątecznych stołach temat żywności na kartki poruszany jest bezustannie.

Trzeba przyznać, że obecnie największe sieci mają ogromny wybór towarów. Niektórzy spędzają całe godziny, aby wybrać najsmaczniej i najtaniej. Za komuny to było nie do pomyślenia. Teraz samych keczupów do wyboru jest marek od zatrzęsienia. To samo jest zresztą z niemal każdym produktem spożywczym.

Kaufland wkracza do gry

Kaufland był ostatnio trochę w cieniu dwóch przodujących w Polsce sieci, do których należą Lidl oraz Biedronka. Teraz gigant wkracza do gry i najnowszą promocją pozostawia największych konkurentów daleko w tyle.

W sobotę w sieci Kaufland będzie można zrobić zakupy rekordowo tanio. Na szczególną uwagę zasługuje promocja na Pepsi. Choć wielu Polaków uważa, że jest to niezdrowy napój, to większość rodaków bardzo chętnie go pije. Za 8 litrów (4x 2 litry) zapłacimy jedynie 9,99 zł. Czyli 1, 25 zł za litr. Jeśli ktoś lubi bardziej kwaskowy smak, to za 1, 99 zł dostępna jest półtora litrowa butelka napoju „3 cytryny” od Zbyszko.

Również na mięsa wprowadzone są ogromne rabaty. Zarówno na drób, wieprzowinę, jak i wołowinę. Warto na dłużej zatrzymać się przy lodówkach z mięsem, dlatego że na wiele rodzajów wędlin i kiełbas obowiązuje przecena. Nawet powyżej 25%.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najbardziej gorszące sceny z Biedronki, Lidla i innych polskich sklepów

Na ten weekend Kaufland przewidział dodatkowo mega okazje na 7 konkretnych produktów. Należą do nich 7UP MIRINDA. Dwupak po 2 litry kosztuje tylko 4,44 zł – po 1,11 zł za litr. Piwo Lech – 2, 22 zł za butelkę. Grejpfruty czerwone 2, 95 zł/kg. Łopatka wieprzowa bez kości 7, 90 zł/kg. Fairy płyn do mycia naczyń za 4, 44 zł. Jest też oferta na święto zmarłych. Specjalny ZNICZ EVA KRZYŻ, który pali się 40h i ma 24 cm wysokości kosztuje 4, 44 zł. W takiej samej cenie kupimy litrowe opakowanie lodów Big Milk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To co robią emeryci, żeby mieć na życie, woła o pomstę do nieba. Skandal!
  2. Doda zaatakowała Majdana! Przypadkowo się spotkali
  3. Diana nigdy mu tego nie wybaczyła. W gabinecie Karola dokonała okropnego odkrycia

To najlepsze promocje w historii Biedronki!

Źródło: kaufland.pl

Zobacz również

Wcześniej dziennikarz, teraz kierownik zmiany Pikio.pl. Kiedyś redaktor na Blaugrana.pl