Skandaliczne zdjęcia z Kauflandu! Klienci oskarżają sieć o ohydne praktyki, coś absolutnie obrzydliwego

Skandaliczne zdjęcia z Kauflandu! Klienci oskarżają sieć o ohydne praktyki, coś absolutnie obrzydliwego Źródło: wikipedia

Kaufland dopuszcza się obrzydliwych praktyk. Kiedy w sieci pojawiły się skandaliczne zdjęcia, klienci się oburzyli. Znany sklep został oskarżony, a wszystkie dowody znalazły się na fotografiach.

Kaufland jest jednym z najczęściej wybieranych supermarketów przez Polaków, którzy kuszeni wielkimi promocjami, często udają się tam na zakupy. Niestety, okazuje się, że sklep wprowadził obrzydliwe praktyki, przez które może stracić wielu klientów. 

Sieć sklepów Kaufland wprowadza ohydne praktyki

Kiedy pojawiły się zarzuty pod adresem ulubionego sklepu Polaków, Kaufland, w sieci aż zawrzało. Klienci nie spodziewali się, że w jednym z najchętniej wybieranych sklepów, mogą być wprowadzone tak ohydne praktyki. Jak się okazuje, sklep zrobi wszystko, by nie zmarnować żywności. Nawet tej przeterminowanej. 

Na zdjęciu, które zostało opublikowane można zobaczyć, że produkt kupiony w sklepie Kaufland, konkretnie kiełbaska krakowska sucha z indyka ma na opakowaniu naklejoną nalepkę, która uniemożliwia przeczytanie, do kiedy ważny jest produkt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sklep Kaufland szybko zareagował na zarzuty 

Kiedy zdjęcia trafiły do sieci, a klienci nie kryli oburzenia w komentarzach, podkreślając, że więcej nie wybiorą się tam na zakupy, pojawiło się oficjalne oświadczenie biura prasowego Kaufland. 

- Dyrekcja sklepu zwróci uwagę pracowników na konieczność dołożenia większej staranności przy naklejaniu etykiet, by podobna sytuacja się nie powtórzyła. Pragniemy podkreślić, że poprawność informacji zamieszczanych na etykietach ma dla nas niezwykle istotne znaczenie, dlatego też jest na bieżąco monitorowana, a na kwestię poprawnego naklejania etykiet zwracamy uwagę naszym pracownikom - podkreślił Łukasz Pawlicki z biura prasowego Kaufland. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tuż po cumowaniu luksusowego statku pasażer zrobił okropną rzecz. Nie żyje, pozostali nie mogą uwierzyć
2. 6 osób nie żyje, trwa pilna akcja policji. Media obiegły wiadomości o niesłychanej tragedii za granicą

Kaufland nie odniósł się do zarzutów związanych ze sprzedażą nieświeżych produktów jako problemem na szeroką skalę. Pracownikom zostanie zwrócona uwaga, ale nikt nie wie, czy Kaufland dalej nie będzie sprzedawał przeterminowanych produktów. 

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Wielki gwiazdor X-Factor jest pedofilem. Jego ofiarami byli mali chłopcy
  4. Bardzo długo zatajała prawdę o chorobie nowotworowej. Gwiazda "M jak miłość" w końcu zdobyła się na szczere wyznanie
  5. Będzie 500 plus dla nowej grupy społecznej! Ale tym razem nikt się nie cieszy, tysiące Polaków oburzonych

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News