Tajemnicza tragedia. 27-letni Polak wypadł przez okno, matkę znaleziono martwą

Tajemnicza tragedia. 27-letni Polak wypadł przez okno, matkę znaleziono martwą

Całe Katowice są wstrząśnięte tragedią, która się wydarzyła się w miniony wtorek. 27-latek wyskoczył z okna, a w jego mieszkaniu znaleziono kolejne zwłoki. Całą sprawę bada już prokuratura.

Dwie tragiczne śmierci jednego dnia, które są ze sobą powiązane, spędzają sen z powiek policjantom, którzy badają całą sprawę. Mieszkańcy nie mogą uwierzyć w to, co się stało, ponieważ ten dzień zapowiadał się zwyczajnie. Policja dostała zgłoszenie około godziny 23:00 we wtorek, gdy przyjechali już na miejsce, znaleźli ciało mężczyzny, który wypadł przez okno na 18 piętrze, 27-latek zmarł na miejscu. Kiedy chcieli sprawdzić jego mieszkanie, czekało ich nie lada zaskoczenie. W domu zmarłego mężczyzny odnaleziono kolejne zwłoki.

Katowice: dwie osoby nie żyją

Okazało się, że osoba znaleziona w mieszkaniu zmarłego jest jego matką. Nie są znane dokładne przyczyny śmierci 69-letniej kobiety, jednak policja podejrzewa, że sprawcą mógł być jej syn, który po zamordowaniu jej zdecydował się popełnić samobójstwo. Żeby poznać dokładny przebieg całej tragedii, trzeba poczekać na wyniki obu sekcji zwłok, które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. Całe Katowice, a w szczególności mieszkańcy osiedla gdzie doszło do tej makabry, nie mogą dojść do siebie. Sąsiedzi twierdzą, że okolica miejsca zdarzenia jest bardzo spokojna, dodatkowo nikt wcześniej nie skarżył się na problemy z 27-latkiem. Dodatkowo zastanawia fakt, że świadkowie nic nie mówią o hałasach dobiegających z mieszkania, gdzie znaleziono denatkę. Cała sprawa jest bardzo tajemnicza, wiele osób sugeruje, że w całą sytuację mogła być zamieszana osoba trzecia, która odpowiada za tragedię. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Pokroiła Jana Pawła II”! Interweniowała policja
  2. Niepotrzebnie wyrzucili Nawałkę?! Ujawniono największe porażki nowego trenera reprezentacji
  3. Anioł na czterech łapach! Jak zobaczysz, co wspaniałego robi ten pies, będziesz w szoku
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News