Katolicy mogą być przerażeni. Ujawniono tajemniczą wiadomość o emerytowanym papieżu Benedykcie XVI. Czy coś zagraża byłej głowie Kościoła Katolickiego?

Jak podają media, niepokojąca wzmianka pojawiła się na Twitterze pewnego księdza, który prosi o pomoc w sprawie Benedykta XVI. Nie wiadomo do końca o co w niej chodzi. Jest bardzo tajemnicza, ale jest to równocześnie apel do wierzących katolików.

– Benedykt XVI potrzebuje naszej modlitwy – napisał ksiądz Piotr Studnicki.

Z tej wiadomości jednak nic jasnego nie wynika. Internauci sprzeczają się, o co może chodzić, czy byłemu papieżowi coś dolega, czy jest chory, a może zagraża mu jakieś niebezpieczeństwo. Spekulacje na temat jego życia w odosobnieniu narastają.

Zgodnie z tym, co zapowiedział ponad 4 lata temu emerytowany papież, który w tym roku skończył 90 lat, żyje w ukryciu z dala od świata. Wiedza o jego życiu prywatnym i stanie zdrowia nie jest powszechnie znana rzadko w mediach pojawiają się takie informacje. Joseph Ratzinger, był 265. papieżem Kościoła między kwietniem 2005 roku a lutym 2013 roku, kiedy odszedł na emeryturę.

fot. Twitter

Źródło: wiadomości.wp.pl

...

Zobacz również

Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii