Kolejny ogromny skandal wstrząsnął katolikami. Kościelne szpitale usuwają ciąże, to miało się nigdy nie wydać
.
- 18 Listopada 2019

Kolejny ogromny skandal wstrząsnął katolikami. Kościelne szpitale usuwają ciąże, to miało się nigdy nie wydać

Katolicy z pewnością będą poruszeni tą informacją. Na jaw wyszła skandaliczna wiadomość, która wstrząsnęła wiernymi. W kościelnych szpitalach dokonuje się aborcji na życzenie. Ta informacja miała nigdy nie wyjść na światło dzienne.

Katolicy w ostatnim czasie muszą się zmagać z wieloma aferami w Kościele. Po ujawnieniu licznych skandali pedofilskich, właśnie wyszła na jaw kolejna szokująca sprawa. Okazało się, że w katolickich szpitalach dokonuje się aborcji na życzenie. Pojawiające się na ten temat w mediach informacje, są szokujące. 

Katolicy są zdruzgotani

Kościół katolicki od kilku lat przeżywa prawdziwy kryzys. Coraz więcej afer wychodzi na światło dzienne, a młodzi ludzie z roku na rok jeszcze bardziej oddalają się od Kościoła. Tym razem katolików czeka kolejna, tragiczna informacja. Wiele osób jest zdruzgotanych i trudno się im z tym pogodzić. 

Rzadki objaw raka, który pojawia się na dłoniach. Jeśli zauważysz takie zmiany, natychmiast zgłoś się do lekarzaRzadki objaw raka, który pojawia się na dłoniach. Jeśli zauważysz takie zmiany, natychmiast zgłoś się do lekarzaCzytaj dalej

Aborcja w kościelnych szpitalach

Kościół wyraźnie podkreśla, że aborcja jest czynem haniebnym i tak naprawdę jest to zabójstwo nienarodzonego dziecka. Niestety okazuje się, że mimo to w szpitalach katolickich ten zabieg jest wykonywany nagminnie. Jak się okazało, w hiszpańskich szpitalach, które noszą imiona świętych, aborcja jest na porządku dziennym. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pieniądze i piorunujący efektZaczęli przyklejać malutkie pieniądze do podłogi. Efekt końcowy jest piorunującyCzytaj dalej

O tej bulwersującej sprawie poinformowała dziennikarka prawicowej gazety "ABC", która sprawdziła raporty dotyczące aborcji. Księża jednak wyraźnie zaprzeczają tym doniesieniom, mimo że dowody zdaniem dziennikarzy są jednoznaczne. Według ustaleń dziennikarki gazety "ABC", aborcje były wykonywane w Szpitalu Świętego Krzyża i Świętego Pawła, Szpitalu Ogólnym w Granollers, a także w kilku katalońskich placówkach jak np.: w Szpitalu Świętego Jana Bożego, należącym do zakonu bonifratrów. Tam również były rozdawane rzekomo pigułki wczesnoporonne.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie

2. Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy

Hiszpańscy obrońcy życia są załamani i zdruzgotani postawą Kościoła i przynależących do niego szpitali. Co więcej instytut bioetyczny jezuitów, który doradza szpitalowi bonifratrów, oficjalnie opowiedział się za przeprowadzaniem aborcji i eutanazji "w skrajnych przypadkach". Jeśli informacje te w pełni się potwierdzą, z pewnością będą ogromnym ciosem dla katolików. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Nikt nie będzie miał emerytury niższej niż 1600 zł". Posłowie walczą o RÓWNĄ EMERYTURĘ dla każdego
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zakładasz dziecku jednorazowe pieluchy? Kilka niezwykle ważnych faktów, o których powinien wiedzieć każdy rodzic
  4. Ziemniaki w wydaniu "hasselback" podbiły serca milionów i nie bez powodu. Szybki i prosty przepis na niebo w gębie
  5. Nastolatek twierdzi, że po poważnym wypadku był w zaświatach. Mówi, co zobaczył w niebie

Żona zemsta mężaMiał zjawiskowo piękną żonę, nie mógł tego znieść. Skrzywdził ją tak, że kobieta nie może patrzeć w lustro, wstrząsające zdjęciaCzytaj dalej

źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News