Consolatyna – tak nazywa się lek sprzedawany za pośrednictwem strony internetowej Katolickiego Wydawnictwa św. Stanisława BM. Lekarstwo ma uśmierzać „lęki i stany depresyjne po utracie dziecka”, leczyć poczucie winy, a nawet in vitro.

Sprzedawana w opakowaniu stylizowanym na standardowe lekarstwo Consolatyna ma jednak mało standardowy skład. W środku pudełka mieszczą się bowiem ikona Matki Boskiej, modlitewnik i „pojednanie z Bogiem, sobą i utraconym dzieckiem”.

Według opisu, zestaw ten ma być stosowanych w przypadkach takich jak: utrata dziecka, poronienie naturalne, poczucie winy, lęki i stany depresyjne po utracie dziecka, przerwanie ciąży, syndrom poaborcyjny, in vitro.

Z opisu możemy dowiedzieć się także, że niemożliwe jest przedawkowanie, ani przeterminowanie lekarstwa. Cena jednego opakowania Conoslatyny wynosi 9,90 zł.

Zdaniem ks. Andrzeja Muszali, który jest pomysłodawcą lekarstwa, idea jego stworzenia wzięła się z chęci pomocy kobietom, które utraciły dziecko jeszcze nienarodzone.

„Dziecko można stracić naturalnie albo w wyniku aborcji. W każdym przypadku to trauma dla obojga rodziców. Zwłaszcza kobiety potrzebują wsparcia i pocieszenia. Stąd pomysł stworzenia leku, a raczej duchowej terapii, który pomoże im poradzić sobie z tym dramatem” – mówi Muszala.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!


źródło: joemonster.org, stanislawbm.pl, fakt.pl
pt

...

Zobacz również