#TeoriaSpiskowa Przepowiednia fatimska ostrzega Polskę. Czeka nas KONIEC

#TeoriaSpiskowa Przepowiednia fatimska ostrzega Polskę. Czeka nas KONIEC

Powołując się na treść objawienia Matki Boskiej w Fatimie, katolickie media zapowiadają nadchodzącą apokalipsę. W swym orędziu bowiem Maryja miała przestrzec ludzkość przed popełnianiem grzechów i pokazać dzieciom fatimskim znaki, które będą zwiastowały nadejście piekła. Owe sygnały można już podobno zaobserwować w dzisiejszym świecie.

W katolickich mediach przeczytać możemy, że czasy, w których żyjemy, są spełnieniem zapowiedzi Maryi. Dziennikarze powołują się przy tym na słowa Łucji, która miała otrzymać objawienie: "A chociaż nie oglądamy jeszcze całkowitego wypełnienia się ostatniej części tego proroctwa, widzimy, że stopniowo zbliżamy się do niego wielkimi krokami. Nastąpi ono, jeżeli nie zawrócimy z drogi grzechu, nienawiści, zemsty, niesprawiedliwości, łamania praw człowieka, niemoralności, przemocy itd. I nie mówmy, że to Bóg tak nas karze; przeciwnie, to ludzie sami ściągają na siebie karę".

- W minionym XX wieku, na skutek wielkiego kryzysu wiary, doszli do władzy ateiści zarówno w wydaniu komunistycznym, jak i faszystowskim oraz masońskim. Ateizm ten doprowadził do największych zbrodni ludobójstwa w historii ludzkości, moralnej degeneracji społeczeństw, do upadku kultury, straszliwego zniewolenia przez podeptanie podstawowych praw osoby ludzkiej. Więcej chrześcijan zginęło w XX wieku z powodu nienawiści do ich wiary aniżeli w ciągu pierwszych XIX wieków od narodzenia Chrystusa - napisał ksiądz Mieczysław Piotrowski, łącząc fragmenty objawienia z rzeczywistością, w której żyjemy.

Odwołał się on także oczywiście do politycznej sytuacji Polski. Stwierdził, że głosowanie na antychrześcijańskie partie chcące legalizacji aborcji lub pornografii, przybliża Polskę do apokalipsy. By lepiej zobrazować wizję źle oddanych głosów, przywołał... przykład Niemców, którzy demokratycznie oddali władzę ateiście, Adolfowi Hitlerowi.

Kwestia traktowania tej zapowiedzi poważnie lub nie jest sprawą całkowicie prywatną. Przyznać jednak trzeba, że wizja katolickich mediów związana z przyszłością Polski jest przerażająca tak, jak opisy piekła fatimskich dzieci.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News